Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Żuromin. Mikołajki w Żuromińskim Centrum Handlowym

2013-12-18 12:27:16 (ost. akt: 2013-12-18 13:00:53)
 Dzieci z Mikołajem w Żuromińskim Centrum Handlowym

Dzieci z Mikołajem w Żuromińskim Centrum Handlowym

Podziel się:

Żuromińskie Centrum Handlowe 7 grudnia przygotowało dla dzieci mnóstwo atrakcji z okazji Mikołajek. W sobotnie przedpołudnie na placu przed Żuromińskim Centrum Handlowych zebrały się zarówno młodsze, jak i starsze dzieci oraz ich rodzice.

Co godzina do zebranych gości przychodził Mikołaj, który rozdawał prezenty. Starsze dzieci mogły też wziąć udział w konkursie o puchar PSB Mrówka w Xboxie oraz innych konkursach, w których do wygrania było mnóstwo nagród rzeczowych. Maluchy natomiast miały do dyspozycji kącik zabaw, w którym mogły przygotować ozdoby świąteczne, śpiewać kolędy i malować twarze.
Wszystkie dzieci dostawały słodycze i soczki, a dorośli mogli poczęstować się ciastem, piernikami, zupą fasolową, chlebem ze smalcem oraz kawą i herbatą. Ponadto dorośli też mogli wziąć udział w konkursach zręcznościowych, np. zwijanie kabli czy składanie syfonu. Na zwycięzców czekały nagrody.
Mikołajki przed Żuromińskim Centrum Handlowym można zaliczyć do udanych. Rafał Przywitowski, właściciel sklepu PSB Mówka i organizator imprezy nie kryje zadowolenia.

- Cieszymy się, ze odwiedziło nas tyle osób. Nasze imprezy stają się powoli lokalną tradycją. Staramy się przygotowywać rożne atrakcje w co drugi weekend i jest nam bardzo miło, kiedy nasze sklepowe spotkania cieszą się takim zainteresowaniem. Mamy ogromna nadzieję, że mieszkańcy powiatu żuromińskiego też się dobrze bawią i będą nas dalej odwiedzać – podsumowuje Rafał Przywitowski.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Paweł #1276063 | 78.154.*.* 20 gru 2013 17:42

    Prawda... - niestety - bo to ŻCK powinno dbać o tego typu imprezy i eventy... ma na to budżet... - stety, bo gdyby nie ŻCH to nie byłoby nic... ale cóż... Wlizło i tak skrytykuje...

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. alfred #1274607 | 89.206.*.* 18 gru 2013 23:14

    ŻCH zrobiło więcej przez rok niż ŻCK od kiedy istnieje

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz