Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Żuromin. Mikołaj odwiedził przedszkolaków

2013-12-25 12:00:00 (ost. akt: 2013-12-25 20:35:44)
Mikołaj wręcza dzieciom prezenty

Mikołaj wręcza dzieciom prezenty

Podziel się:

Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Żurominie w poniedziałek, 16 grudnia spotkały się ze Świętym Mikołajem. Okazją do spotkania była przedszkolna zabawa choinkowa. Przedszkolna impreza rozpoczęła się już rano od przedstawienia zorganizowanego przez grupę teatralną.

Około godziny 11.30 na największej przedszkolnej sali zebrały się wszystkie dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami oraz panią dyrektor. Po chwili do sali wszedł Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Przedszkolaki przywitały gościa wesołym gwarem. Każde dziecko otrzymało paczkę, w której znajdowały się słodycze oraz kolorowanki i książeczki.
Sponsorami paczek dla przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Żurominie byli: sklep PSB Mrówka Rafał Przywitowski, Fermy Drobiu Jan Linek oraz koncern PGE Energia Odnawialna. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Kurier Żuromiński.
Sponsorom serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji tej akcji.
Angelika Szczechowicz

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pokręt #1279000 | 164.127.*.* 25 gru 2013 12:06

    Dlaczego święty Mikołaj. Czy ktoś zna człowieka z Watykanu, który oddał swoje dobra? są pogłoski o jednym, może chory psychicznie, ale nie ma dowodów, to następny wymysł kościoła otumaniający ludzi. Jeszcze nie widziałem pasterza, który dał coś komus, na prośbę, rozkładają ręce i mówią, że nie mają nic. Znam takie przypadki.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz