Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Z innej perspektywy

2014-01-05 12:00:00 (ost. akt: 2014-01-03 11:34:00)
 Co to za miejsce? Zgadniesz?

Co to za miejsce? Zgadniesz?

Autor zdjęcia: Fot. Marcin Słowikowski

Podziel się:

Zgadniesz, co to za miejsce? Z Marcinem Słowikowskim latamy nad naszym powiatem. Co tydzień w Kurierze pojawiać się będzie fotografia z lotu ptaka autorstwa tego fotografa i paralotniarza. Świat spod chmur wygląda zupełnie inaczej. Jesteście w stanie zgadnąć, co to za miejsce?

Uwaga! Dla spostrzegawczych nagrody niespodzianki! Odpowiedź z nazwą miejsca lub miejscowości i określeniem nazwy budynku lub ulic lub elementu przyrody widocznych na zdjęciu proszę wysłać na adres redakcja@kurierzurominski.pl. Mile widziane fotki przedstawianego miejsca. A może ktoś z Was chce zamówić zdjęcie dla siebie u pomysłodawcy naszego konkursu (black_milk@wp.pl)?
Pomysłodawcą konkursu jest Marcin Słowikowski. Od kilku lat obserwujemy jego loty nad Żurominem i innymi miejscowościami powiatu. Od niedawna Marcin Słowikowski fotografuje naszą ziemię z dość nietypowej i niecodziennej perspektywy. Zdjęcia takie zachwycają i urozmaicają postrzeganie wszystkiego, co na co dzień jest bardziej trójwymiarowe. Fotografie z powietrza na swoich stronach prezentują z upodobaniem Urzędy Gmin i Miast. Ostatnio na zdjęcia Marcina Słowikowskiego natknęliśmy się na stronie Urzędu Gminy i Miasta Żuromin. Można tam podziwiać żuromińską obwodnicę widzianą spod chmur.
Rozstrzygnięcie konkursu sprzed tygodnia: I tym razem byliście niezawodni. Oczywiście nasz paralotniarz sfotografował ulicę Poniatowską w Brudnicach, plaże i fragment rzeki Wkry. Nagrodę wylosowała nasza Czytelniczka Nikola. Po nagrodę: książkę, zestaw pocztówek ze starym Żurominem oraz mapę powiatu zapraszamy do redakcji.

Redakcja

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marek #1287726 | 178.42.*.* 6 sty 2014 09:29

    Ul.Lubowidzka Żwirownia Pana Zmarzłego

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz