Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

MMA. „Bomba” będzie walczył z Rafałem Czechowskim

2014-01-24 08:59:36 (ost. akt: 2014-01-24 09:03:02)
Kamil Łebkowski będzie walczył z Rafałem Czechowskim

Kamil Łebkowski będzie walczył z Rafałem Czechowskim

Autor zdjęcia: fot. mo

Podziel się:

Do drugiej w historii powiatu żuromińskiego gali mieszanych sztuk walki został już niecały miesiąc. Znamy już też kartę walk, które odbędą się 15 lutego w Bieżuniu. W walce wieczoru zmierzą się Kamil „Bomba” Łebkowski z zawodnikiem Grapplingu Kraków Rafałem Czechowskim.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Gala Profesjonalnej Ligi MMA w Bieżuniu zbliża się wielkimi krokami. W sobotę 15 lutego będziemy świadkiem kolejnej dawki sportowych emocji związanych z pojedynkami wojowników w oktagonie. Mieszane sztuki walki w powiecie żuromińskim przyjęły się bardzo dobrze. Pierwsza gala, która odbyła się w ubiegłym roku, zakończyła się sukcesem. Na pniu rozeszły się wszystkie bilety, a hala wypełniła się fanami tego sportu. Teraz ma być podobnie, a organizatorzy pamiętając, że w ubiegłym roku biletów zabrakło już pierwszego dnia do sprzedaży przekazali 1000 wejściówek. Przygotowana jest już główna karta walk. Kibice będą mogli zobaczyć dziewięć walk. Wśród zawodników, którzy wystąpią w Bieżuniu będą m.in. Jacek Wojnicki, Kamil Szymuszowski, Rafał Skibiński czy Michał Pietrzak. Miejscowych kibiców elektryzować będzie z pewnością walka żuromińskiego fightera Kamila Łebkowskiego, który do oktagonu wejdzie na końcu w walce wieczoru. Emocje, podobnie jak podczas ostatniej gali, sięgną zenitu. Łebkowski na gali w Bieżuniu nie będzie bronił wywalczonego w ubiegłym roku na gali w Chełmie pasa. Walka jednak może być niezwykle interesująca. Najbliższym rywalem zawodnika reprezentującego Okniński MMA będzie Rafał Czechowski. Zawodnik Grapplingu Kraków legitymuje się rekordem 4-1. Sędzią ringowym na gali w Bieżuniu będzie znany polski zawodnik UFC Krzysztof Jotko. Spikerem natomiast znany polski aktor Jacek Lenartowicz.
Bilety na galę do nabycia w Żuromińskim Centrum Kultury i Bieżuńskiej Hali Sportowej. Koszt jednej wejściówki waha się od czterdziestu do stu złotych. Przypominamy, że bilety można wygrać również w konkursie Kuriera Żuromińskiego.

Karta walk:
Walka wieczoru
66 kg: Kamil Łebkowski – Rafał Czechowski
Pozostałe:
84 kg: Piotr Adrian – Tomasz Kulig
84 kg: Dawid Januszewski – Michał Pietrzak
77 kg: Piotr Danielski – Hubert Szymajda
77 kg: Jakub Boczek – Przemysław Zygmuntowicz
77 kg: Kamil Szymuszowski – Daniel Skibiński
66 kg: Jacek Wojnicki – Łukasz Rajewski
61 kg: Marcin Bilman – Azamat Mustafaev
57 kg: Adrian Bieranowski – Przemysław Dobiała

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB