środa, 19 lutego 2020. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Studniówkowe party przy DJ-u

2014-02-06 14:01:46 (ost. akt: 2014-02-10 17:42:27)
Prezentacje klas maturalnych

Prezentacje klas maturalnych

Autor zdjęcia: fot. Sylwia Dąbrowska Fotografia

Podziel się:

Studniówka licealistów z Bieżunia była bardzo oryginalna. Licealiści bawili się przy muzyce prezentowanej przez DJ-a. Pewnie nie wszystkim taka nowość przypadnie do gustu. Uspokajamy – tradycyjny polonez był. A nawet coś więcej.

Maciej Zaremba
redakcja@kurierzurominski.pl

Licealiści z Bieżunia 100-dniówkowy bal zorganizowali w Myślinie w Leśnym Dworze. Impreza odbyła się 1 lutego. Oficjalną część uroczystości rozpoczęli dyrektor Liceum Krzysztof Grzegorz Jabłoński, burmistrz Andrzej Szymański, przedstawiciele rady rodziców oraz proboszcz bieżuńskiej parafii. Dyrektor Jabłoński odczytał tegorocznym maturzystom list od Starosty Powiatu Żuromińskiego Janusza Welenca. Natomiast ksiądz proboszcz przestrzegł, że w wypadku maturalnego egzaminu nie należy spraw jego zdania powierzać wyłącznie Bogu, trzeba też się uczyć.
W części oficjalnej zabrali głos również uczniowie, którzy podziękowali nauczycielom, rodzicom, wychowawcom (w tym roku maturalne klasy prowadzili pp. Lena Gulczyńska i Tomasz Marzec) i dyrekcji, a dyrektorowi Jabłońskiemu dodatkowo za przygotowanie ich do poloneza. I właśnie polonez tradycyjnie rozpoczynający studniówkowe bale był kolejną częścią uroczystości. W pierwszych parach staropolskiego tańca zatańczyli wychowawcy maturalnych klas.
Uczniowie zaprezentowali szereg figur, których nie było na innych balach. Polonez był wyjątkowo udany i oryginalny.
Następnie – niespodzianka – uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami zatańczyli przepięknego walca (do tego tańca również uczniów przygotowywał dyrektor).
Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa. Tym razem nie przy dźwiękach orkiestry. Licealnej młodzieży przygrywał zespół DJ-ów Liquid DJ. W ocenie postronnych wyszło bardzo ciekawie, a muzyka z płyt podobała się wszystkim. Świadczy o tym fakt, że zabawa trwała do 5. nad ranem i że było naprawdę gorąco.

Prezentujemy zdjęcia dzięki uprzejmości firmy Sylwia Dąbrowska Fotografia

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ??? #1317939 | 83.15.*.* 6 lut 2014 16:34

    Był proboszcz TOMASZ OZIMKOWSKI a nie Józef Kiński!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. ooo #1317928 | 83.6.*.* 6 lut 2014 16:15

    A panią od chemii co tak wykręciło,czyżby cierpiała na Heinego-Medina.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz