Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Iskra w rundzie finałowej o awans do III ligi

2014-02-08 12:00:00 (ost. akt: 2014-02-07 08:56:08)
Iskra awansowała do rundy finałowej o awans do III ligi

Iskra awansowała do rundy finałowej o awans do III ligi

Podziel się:

Iskra Volley Zielona na jedną kolejkę przed zakończeniem fazy zasadniczej wywalczała sobie awans do rundy finałowej o awans do III ligi. Podopieczni Macieja Łebkowskiego zapewnili sobie to miejsce zwycięstwem z KS Gmina Izabelin.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Iskra Volley Zielona wykonała swoje zadanie. Podopieczni Macieja Łebkowskiego awansowali do rundy finałowej o awans do III ligi. Siatkarze z Zielonej przypieczętowali swój sukces zwycięstwem przed własną publicznością z KS Gmina Izabelin. Mimo, że do rozegrania pozostało jeszcze spotkanie ze Startem Lipowiec Kościelny pozycja Iskry jest niezagrożona. Spotkanie z Gminą Izabelin to jednostronny pojedynek. Już pierwszy set zapowiadał, że mecz ten nie będzie trwał długo. Zdecydowaną przewagę od początku meczu osiągnęli zawodnicy z Zielonej. Jeszcze w pierwszym secie gospodarze próbowali stawiać opór Iskrze, ale podopieczni Łebkowskiego radzili sobie z tym bardzo dobrze. W kolejnych dwóch partiach przewaga Iskry była jeszcze bardziej widoczna. Teraz przed zespołem z Zielonej ostatnie spotkanie i rozgrywki finałowe o awans do III ligi. W rundzie finałowej zagrają po dwa najlepsze zespoły z trzech grup IV ligi. Sześć zespołów będzie walczyło o dwa miejsca premiowane awansem. Iskra z pewnością będzie walczyć o jedną z tych dwóch lokat.

Iskra Volley Zielona - KS Gmina Izabelin 3:0
Skład: Michał Pietrzak, Bartosz Pietrzak, Mariusz Drygas, Mateusz Grzywiński, Damian Burczyński, Marcin Jasiński, Kamil Paluszewski, Adam Budzich, Mikołaj Rochna, Marcin Romanowski, Adam Kuskowski
Trener: Maciej Łebkowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB