Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Wkra ma nowy zarząd

2014-03-01 12:00:00 (ost. akt: 2014-02-28 15:23:11)
Nowy zarząd Wkry Żuromin od lewej: Michał Osiecki, Paweł Usakowski, Wojciech Błaszkiewicz, Tomasz Przyborowski i Tomasz Siemiątkowski

Nowy zarząd Wkry Żuromin od lewej: Michał Osiecki, Paweł Usakowski, Wojciech Błaszkiewicz, Tomasz Przyborowski i Tomasz Siemiątkowski

Autor zdjęcia: fot. ae

Podziel się:

W piątek 21 lutego w Żuromińskim Centrum Kultury odbyło się trzecie walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Miejskiego Klubu Sportowego „Wkra” Żuromin. Spotkanie przyniosło efekt. Żuromiński klub ma nowy zarząd, którego prezesem jest Michał Osiecki. Funkcję wiceprezesa sprawuje Wojciech Błaszkiewicz. Pozostali członkowie zarządu to Tomasz Siemiątkowski, Tomasz Przyborowski i Paweł Usakowski.

Maciej Zaremba
redakcja@kurierzurominski.pl

Nad losem Wkry Żuromin ostatnio przewijały się czarne chmury. Przez ostatnie dwa miesiące podczas dwóch walnych sprawozdawczo-wyborczych nie udało się wybrać nowego zarządu. W piątek 21 lutego podczas trzeciego walnego wybrano nowy zarząd. Poprzedni, który zakończył swoją kadencję, nie chciał już dalej pełnić swoich funkcji.

Kandydaci powiedzieli „tak”


Czterech kandydatów na członków zarządu wymienił burmistrz Żuromina Zbigniew Nosek. Nosek w swoim wystąpieniu wracał do braku zainteresowania walnymi zebraniami w grudniu, a także styczniu i przekonywał, że to ostatni moment na wybór. Przedstawił także czterech kandydatów, z którymi wcześniej rozmawiał na temat społecznej pracy z zarządzie. Według burmistrza najlepszymi kandydatami do zarządu byli Tomasz Siemiątkowski, Wojciech Błaszkiewicz, Paweł Usakowski i Michał Osiecki. Oprócz tych osób, jako potencjalnych członków zarządu zgłoszono także m.in. Tomasza Przyborowskiego, Henryka Przybyłowskiego i Andrzeja Warmińskiego. Wszyscy trzej zgodzili się. O składzie pięcioosobowego zarządu zadecydowały tajne wybory.

Nowy zarząd


Głosowanie rozstrzygnęło, kto będzie zasiadał w zarządzie MKS Wkra Żuromin. Podczas głosowania największe poparcie otrzymali Wojciech Błaszkiewicz, Tomasz Siemiątkowski, Paweł Usakowski, Tomasz Przyborowski i Michał Osiecki. Ten ostatni, jak uchwalił nowy zarząd, będzie prezesem stowarzyszenia. Funkcję wiceprezesa sprawować będzie Wojciech Błaszkiewicz. Przed nowym zarządem ciężkie zadanie. Pozbierać będącą w rozsypce drużynę i znaleźć trenera. To powinno rozstrzygnąć się w najbliższych dniach. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że zarząd rozmawia z kilkoma kandydatami na pierwszego trenera Wkry.

Komentarze (11) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. obserwator #2214917 | 46.76.*.* 1 kwi 2017 20:55

  Panu Tomaszowi Przuborowskiemu nazwa 'członek ' pasuje bardzo dobrz z racji jego zachowania i postępowania

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. kibic #1348991 | 79.191.*.* 14 mar 2014 11:09

  Falencki Piotr zawodnik Startu Działdowo i Mławy będzie grał W Żurominie.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. kibic #1339358 | 95.49.*.* 3 mar 2014 09:19

  Najlepiej siedziec na dupie narzekac i smiac sie z innych jak ktos uwaza ze zarzad jest be to niech sam sprobuje albo na walnym niech wybierze inny

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. życzliwy #1338947 | 83.28.*.* 2 mar 2014 17:28

  Dlaczego tych ludzi krytkujecie? Przecież, gdyby nie oni byłoby już dawno po klubie. Dajcie im trochę czasu. A gdzie wy wszyscy byliście jak trzeba było się wybrać? Najłatwiej stać z boku i się mądrzyć. Przyjdzie do klubu z pomocą a nie z krytyką.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. oxxoxo #1338704 | 178.42.*.* 2 mar 2014 11:39

  trener już jest tak zwany cytryniak z płocka jak się nie myle

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Pokaż wszystkie komentarze (11)