Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

O Superpuchar powalczy osiem zespołów

2014-03-08 12:00:00 (ost. akt: 2014-03-07 09:28:32)

Podziel się:

Powiatowa Liga Halowej Piłki Nożnej Żuromin 2014 przeszła już do historii.We wtorek 4 marca odbyła się ostatnia kolejka, która rozstrzygnęła kwestię zwycięzcy, a także pozostałych miejsc na podium. Do rozegrania pozostał już tylko Superpuchar. Turniej z udziałem ośmiu najlepszych zespołu rozegrany zostanie w sobotę 8 marca.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

We wtorek 4 marca rozstrzygnęły się losy triumfu w Powiatowej Lidze Halowej Piłki Nożnej. O końcowym zwycięstwie zadecydowało bezpośrednie spotkanie. O tym, kto okazał się najlepszym ligowym zespołem w tym roku, kto zajął drugie miejsce, a kto zamknął podium, a także klasyfikacji fair play, najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza i MVP całego turnieju poinformujemy w najbliższym numerze Kuriera.

Superpuchar - 8 marca
Już dziś kolejna gratka dla kibiców. W hali sportowej w Żurominie rozegrany będzie turniej o Superpuchar. Weźmie w nim udział osiem najlepszych zespołów z ligi halowej. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy czterozespołowe. Po dwie najlepsze drużyny z grup stworzą pary półfinałowe, zwycięzcy zagrają o puchar. Zabawa i emocje gwarantowane.

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. poiol #1344473 | 95.40.*.* 8 mar 2014 19:00

    A oldboje znow pokazali klasę, młodzi nie wiedzieli gdzie są:) amory w finale nie mogły wyjsc z wlasnej 16, szacunek panowie!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)