Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ukradli złoto. Podawali się za policjantów

2014-03-17 11:13:10 (ost. akt: 2014-03-17 11:14:59)

Podziel się:

Zuchwała kradzież w Żurominie. Dwóch mężczyzn ukradło złoto o wartości około 200 tysięcy złotych.

Do prywatnego domu wpuściła ich właścicielka domu i sklepu jubilerskiego. Mężczyźni zapukali do drzwi, podali się za policjantów, przedstawili legitymacje wydziału kryminalnego. Później wydarzenia potoczyły się bardzo szybko. Mężczyźni skrępowali kobietę i zabrali złoto.

Mimo szybkiej reakcji policji, przestępców nie udało się zatrzymać. Do przestępstwa doszło w piątek 14 marca przed godziną 8:00.

Więcej informacji w środowym wydaniu Kuriera.

Komentarze (37) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Chwast #1355538 | 178.42.*.* 21 mar 2014 19:51

  Gdyby doszło do chwalenia policji , uwielbiania jej, było by źle. Jest to aparat przymusu i niepokorni będą z nią mieli problemy ale to już ich problem. Normalny , przeciętny zjadacz chleba tak na prawdę nie interesuje się tym no bo i po co? Od dawna ktoś tu mąci , ktoś troluje , coś mu się nie podoba. A co mnie obchodzi czy oni jażdże zapięci pasami czy nie jeżdżą. To ich problem i ich przełożonych. Jak któryś wyleci przednia szybą wówczas doceni fakt używania pasów. Kiedyś w maluchach, syrenach czy innych wynalazkach PRL-u nie było pasów i jakoś z tego powodu nikt nie narzekał. Nagle co niektórzy stali się nadwrażliwi. Nie chcesz jeździć w pasach , masz furtka wyjścia, poczytaj kodeks drogowy a sie przekonasz kto i kiedy możne z nich nie korzystać. Widzę gorszy problem kiedy to rodzice , czy dziadkowie przywożą swoje pociechy do przedszkola , szkoły bez fotelików . To dopiero jest narażanie tych maluczkich pociech na niebezpieczeństwo. I co Was zatwardziałych krytykantów to nie boli? Nie widzicie tego ? Ktoś tam na dole przypiął mi łatę ,ze byłem gliniarzem lub jestem i dlatego mam takie a nie inne zdanie , bo niby staje w obronie co niektórych. Nie jestem i nie byłem niebieskim ale to nie znaczy ,że zgadzam się na oklapywaniem kogo kolwiek błotem czy wylewanie na te osoby pomyj. Krytyka jeśli jest potrzebna , być powinna ale krytyka konstruktywna i rzetelna a nie złośliwa za to jechałem rowerem niby po jednym piwku / 05 promila alkoholu , czy jechałem przez Franciszkowo 80km/h/ Ciekawy jestem do kogo pójdziesz na skargę krytykancie jak ci samochód podprowadzą czy baranki okurzą bo nie dasz złotówki przed monopolowym czy w innym miejscu Do kogo pójdziesz? Do starosty, burmistrza , sołtysa a może do proboszcza? Dla ludzi porządnych i rozsądnych nie potrzebna jest policja , straż miejska , prokuratura , sąd bo są osoby , których głowy pokryła siwizna i w życiu nie byli , na policji w prokuraturze czy sądzie. Im te instytucje są niepotrzebne ale są tacy , którzy się obyć bez tego nie mogą jak ryba bez wody. I tak ten świat jest zbudowany i inaczej nie będzie. Nie chcesz mieć kłopotów , szanuj siebie i innych a bez powodu nikt się do ciebie kolego czy koleżanko nie doczepi. Pozdrawiam

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (9)

  1. aaa #1354913 | 78.88.*.* 21 mar 2014 06:13

   Szanowna Aniu i Chwaście. Ja się nie dziwię tym opiniom krytycznym wobec policji, które są przeważające. Żuromińska policja szczerze na nie przez lata zapracowała. Nie chce już podawać przykładów.

   Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Chwast #1354812 | 178.42.*.* 20 mar 2014 21:41

   Tak to jest szanowna Aniu. Napisałaś prawdę i za to dwunastu baranów postawiło ci minusy i wyleciałaś na aut. To są miejscowi nieudacznicy rozwydrzeni przez stary układ peerelowski od którego byli nastawieni tylko na odbiór , nic więcej tylko dawaj , dawaj i dawaj. Ale w drugą stronę już nic. Nic od siebie dla innych. Im się nic nie podoba i nie będzie podobać. Oni gdy zobaczą się w lustrzanym dobiciu za czym się zorientują, już się sami skrytykują. Ten typ już tak ma, tak go w domu zaprogramowano: zazdrość , nienawiść, głupota. Dla tego typu nie ma żadnej świętości. Wszystko i wszyscy źli, nieudacznicy tylko ONI to ludzie nieskazitelni. Dzięki za minusy- pozdrawiam .

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. ania #1354249 | 83.25.*.* 20 mar 2014 09:39

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Nie wiem skąd w Was tyle złości i zawiści. Jedyne, co potraficie to ciągle tylko narzekać i krytykować. A to, że policja Wam nie odpowiada, a to że straż nic nie robi, a to że w szpitalu nie leczą, a to znowu że w urzędzie nic załatwić nie można. Jeszcze pod żadnym takim artykułem nie widziałam pochlebnych opinii, wiecznie tylko marudzenie i krytykowanie. Jestem bardzo ciekawa, w jaki sposób Wy byście sobie radzili na ich stanowiskach, bo nieważne w jaki sposób Ci ludzie by się starali, Wy i tak nie potraficie tego docenić. Mówicie, że oni nic nie robią, a jak mają coś załatwić, to jedynie w łapę trzeba dać. Serio? To przejrzyjcie sobie raporty policji, dowiedzcie się, ile osobom nasz szpital pomógł.. Zachowujecie się tak, jakbyście byli zamknięci w czterech ścianach i wyżywali się, pisząc w komentarzach. Ja ze swojej strony może też nie jestem do końca zadowolona z tego, w jaki sposób działają służby w naszym mieście, ale to na pewno nie jest powód do tego, aby wylewać na nich pomyje w komentarzach. Trochę zrozumienia ludzie. Nie da się pomóc wszystkim, a krytykując ich anonimowo w internecie, na pewno świata nie zmienicie.

   2. Żurominianka #1353858 | 83.24.*.* 19 mar 2014 21:54

    popieram przedmówców. Nasza policja to specjaliści do karania starszych osób mających 700zł renty i kierowców jeżdżących samochodami z niższej półki. Nie narazić się, a sprzedać mandaty. Smutne ale prawdziwe

    Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    Pokaż wszystkie komentarze (37)