Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Bilety można kupić do czwartku

2014-03-26 13:57:33 (ost. akt: 2014-03-27 11:16:34)

Podziel się:

W niedzielę 30 marca na Stadionie Miejskim w Żurominie zostanie rozegrany mecz pomiędzy Wkrą Żuromin a Polonią Warszawa. Bilety na mecz są dostępne tylko w przedsprzedaży. Sprzedaż jest prowadzona do czwartku.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

Już w najbliższą niedzielę 30 marca na Stadionie Miejskim w Żurominie zostanie rozegrane spotkanie między Wkrą Żuromin a Polonią Warszawa. O bezpieczeństwo kibiców obawia się policja, dlatego też nałożyła na żuromiński klub szereg obowiązków. Na wniosek policji wszystkie bilety są imienne.

Bilety można kupić do czwartku

Wejście na mecz jest biletowane. Przed zakupem biletu kibic jest zobowiązany podać swoje imię, nazwisko i PESEL. Bilety można kupić w siedzibie klubu na Stadionie Miejskim w Żurominie. Sprzedaż zakończy się w czwartek 27 marca o godzinie 17:00. Do sprzedaży zostało przeznaczone 500 biletów.

Wejście na mecz tylko z dowodem tożsamości

Kibic wejdzie na mecz pod warunkiem, że oprócz biletu będzie posiadał dokument potwierdzający jego tożsamość. Bramy stadionu zostaną otwarte już o 13:30, z uwagi na to, że wejście na stadion może się przedłużyć kibice powinni na Stadion przy Żeromskiego 5 przybyć z pewnym wyprzedzeniem.
Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na mecz, ponieważ zainteresowanie meczem jest spore i wejście na obiekt może się przedłużyć. Każdy kibic, który wykupi bilet na mecz przy wejściu będzie zobowiązany do okazania dokumentu tożsamości – mówi prezes MKS Wkra Michał Osiecki.
Najpierw zostanie zweryfikowana tożsamość osób, które nabyły bilet. Następnie kibice przejdą kontrolę. Osoby stawiające opór, agresywne, pijane, próbujące wejść na stadion bez biletu nie zostaną na teren obiektu wpuszczone. Zajmie się nimi policja.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB