Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Lubowidz. Woźnowski proponuje radzie

2014-03-27 11:25:03 (ost. akt: 2014-03-27 11:31:32)
Rafał Woźnowski wysłał prośbę do radnych gminy

Rafał Woźnowski wysłał prośbę do radnych gminy

Autor zdjęcia: fot. arch.

Podziel się:

Pieniądze, które normalnie dostawałbym jako wynagrodzenie są do dyspozycji Rady. Proponuje wydać je na młodzież i szkoły – mówi radnym Rafał Woźnowski kierownik Zespołu Obsługi Ekonomiczno – Administracyjnej Szkół, który przebywa na urlopie bezpłatnym. Tym samym Woźnowski próbuje odeprzeć argumenty wójta Krzysztofa Ziółkowskiego, jakoby likwidacja ZOEAS-u była postępowaniem o charakterze ekonomicznym.

Maciej Zaremba
redakcja@kurierzurominski.pl

Awantura o ZOEAS trwa w Lubowidzu od kilku tygodni. Wójt Krzysztof Ziółkowski chce zlikwidować Zespół, Rafał Woźnowski kierownik tego Zespołu uważa, że likwidacja tej komórki to atak personalny skierowany w niego.
Rafał Woźnowski będący na urlopie bezpłatnym kierownik Zespołu Obsługi Ekonomiczno – Administracyjnej Szkół w Lubowidzu pisze do radnych list, w którym proponuje wydać zaoszczędzone na jego pensji pieniądze na dzieci.

Woźnowski prosi

Rafał Woźnowski zdecydował się skierować prośbę do Rady Gminy, żeby jego wynagrodzenie przeznaczyć na: „dodatkowe pieniądze na wyższe stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych”, „pomoc finansową dla rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży” czyli klubu UKS Rosario, czy koszykarek z Zielunia oraz „podniesienia stypendium socjalnego przeznaczonego dla uczniów z rodzin gorzej sytuowanych albo dla zabezpieczenia pieniędzy na oświetlenie uliczne, gdyż jeśli w bieżącym roku znów na kilka tygodni zostanie ono wyłączone, to grozi to po prostu tragedią lub na dawno obiecaną podwyżkę wynagrodzenia dla pracowników obsługi pracujących w placówkach oświatowych”.
Woźnowski podkreśla, że propozycje nie są dla nikogo wiążące i to rada zadecyduje, na co te pieniądze przeznaczy.
 Woźnowski jednocześnie przewiduje, że wójt po raz kolejny będzie próbował zlikwidować ZOEAS.
Kurier Żuromiński przygląda się postepowaniu władz i o kolejnych krokach będzie informował opinię publiczną.

Komentarze (18) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. nowak #1363935 | 178.42.*.* 31 mar 2014 23:38

  trzy i pół roku temu wierzyłem, że trzeba zmian i zmiany przyszły. Niestety na gorsze. Panie wójcie, nie wierzę już w żadne pana słowo. A wypowiada pan ich dużo.

  Ocena komentarza: warty uwagi (31) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Shamman #1363851 | 95.160.*.* 31 mar 2014 21:59

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Miałby honor, to by się zwolnił. Ale to polityk - a jak jest z honorem u polityków to każdy wie... Honor bardzo przeszkadza przy korycie, więc na czas wypasu chowa się go w buty. Wyciąga zaś, kiedy nadchodzą rocznice, święta albo jak trzeba kogoś wysłać na jakąś wojnę.

  1. Pokręt #1362681 | 31.175.*.* 30 mar 2014 15:30

   Znalazłem tylko jeden plus, o czym powiadomiłem opinię.Reszta to same minusy,dość mu przez cztery lata łatwego chlebka,zobaczymy czym się zajmie po przegranych wyborach,może pójdzie do firmy,którą wyróżniał.jest jedno ale,jak z ciebie korzystają to jest OK, jak jesteś nikim to ci z tej firmy nawet na stanowisku stróża cie nie zatrudnią. pozdrawiam Gminę Lubowidz.

   Ocena komentarza: warty uwagi (38) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. dobry #1362092 | 83.24.*.* 29 mar 2014 19:16

   Pokręt jedna dobra rzecz w stosunku do tylu porażek to nie ma o czym dyskutować. Trzeba o tych panach zapomnieć i odsunąć ich od władzy nauczeni przez członków rodzin wiedzą że łatwiejszego chlebka niż państwowy nie ma nigdzie niech następne pokolenia się utrzymują na lekkim chlebku a reszta za grosze niech ciężko na nich pracuje.

   Ocena komentarza: warty uwagi (70) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. zły #1361932 | 95.49.*.* 29 mar 2014 15:23

   Żeby odesłać wspomnianą panią na emeryturę nie trzeba zarabiać 10 tys miesięcznie.

   Ocena komentarza: warty uwagi (104) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (18)