Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Piłka nożna. Niezawodny duet

2014-03-29 12:00:00 (ost. akt: 2014-03-28 09:46:27)
Paweł Baca bramkarza Makowianki pokonał w tym meczu dwa razy

Paweł Baca bramkarza Makowianki pokonał w tym meczu dwa razy

Podziel się:

Paweł Baca i Michał Dzięgielewski to duet napastników, na których można liczyć w każdej sytuacji. Nie zawiedli także w spotkaniu przeciwko Makowiance Maków Mazowiecki. Dzięki ich trafieniom Wkra pokonała rywala 3:1.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Dwóch najskuteczniejszych strzelców Wkry Bieżuń sprawiło, że na konto bieżunian trafiły kolejne trzy punkty. Tym razem bieżuńska jedenastka okazała się lepsza od Makowianki Maków Mazowiecki. Starcie sąsiadów w ligowej tabeli zapowiadane było jako ciekawy, wyrównany pojedynek. Było inaczej. Podopieczni Marcina Rokickiego okazali się zespołem lepszym i zasłużenie wygrali spotkanie, dopisując sobie trzy punkty do ligowej tabeli. Jeszcze przed przerwą gospodarze wypracowali sobie zaliczkę, której nie mogli zmarnować. W pierwszej połowie bieżuńska jedenastka zdobyła dwie bramki. Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie. Zespół prowadzony przez Marcina Rokickiego ciągle kontrolował spotkanie, a co więcej podwyższył przewagę. Dwie bramki w tym meczu zdobył drugi strzelec Wkry Paweł Baca, jedno trafienie dołożył Michał Dzięgielewski, który tym samym trafił po raz czternasty w sezonie. Makowiankę Maków Mazowiecki stać było tylko na honorowe trafienie.

Wkra Bieżuń – Makowianka Maków Maz. 3:1 (2:0)
Baca 2, Dzięgielewski 1

Kadra: Słabkowski, Serwatko, Rokicki, Betlejewski, Nowakowski, Reks, Oleksiak, Watkowski, Dudek, Dudek, Wiśniewski, Włocki, Lawrenc, Petrykowski, Baca, Dzięgielewski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB