Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Gmina Siemiątkowo. Na naszym terenie droga nie jest taka zła – mówi wójt

2014-04-01 13:56:38 (ost. akt: 2014-04-01 13:59:16)
 Zdaniem wójta Kostrzewskiego droga w Krzeczanowie nie jest w fatalnym stanie

Zdaniem wójta Kostrzewskiego droga w Krzeczanowie nie jest w fatalnym stanie

Podziel się:

O fatalnym stanie drogi z Krzeczanowa do Raciąża pisaliśmy już kilka razy w Kurierze. Zdaniem wójta Siemiątkowa Piotra Kostrzewskiego na terenie gminy Siemiątkowo droga nie jest w tak tragicznym stanie. Gorzej jest na terenie gminy Raciąż - Ostatnio specjalnie tą droga się przejechałem i na terenie naszej gminy jej stan nie jest tak bardzo tragiczny – mówi wójt Piotr Kostrzewski – A są plany, żeby jeszcze ją poprawić – dodaje wójt.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

W sprawie drogi z Krzeczanowa w gminie Siemiątkowo do Raciąża pisaliśmy niedawno w Kurierze. Problem zgłosił do nas Czytelnik. Jego zdaniem około 8 kilkumetrowym odcinkiem tej drogi nie da się bezpiecznie jechać ani iść. Droga jest dziurawa i nierówna. Asfalt jest w tak dramatycznym stanie, że lepiej się jeździ poboczem drogi niż samą drogą. Apele mieszkańców w tej sprawie u władz nie przynoszą żadnych efektów. O tej sprawie rozmawialiśmy z wójtem Siemiątkowa Piotrem Kostrzewskim. Jego zdaniem odcinek drogi znajdujący się na terenie gminy Krzeczanowo nie jest w tak fatalnym stanie, jak ten położony na terenie sąsiedniego powiatu.

- Droga u nas nie jest w tak bardzo złym stanie, a zdjęcia, które opublikowaliście w Kurierze przedstawiają drogę na terenie gminy Raciąż – mówi wójt Siemiątkowa Piotr Kostrzewski.
Kostrzewski po publikacji naszego artykułu sam postanowił sprawdzić stan tej drogi. Przyznaje, że droga wymaga remontu ale nie można jej porównywać do „poligonu wojskowego”. Poinformował nas również, że już wkrótce sytuacja może się poprawić
- Starostwo Powiatowe w Żurominie w tym roku ma zamiar opracować dokumentację przebudowy tej drogi, a z tego, co się orientuję, to Starostwo w Płońsku planuje remont tej drogi – mówi Kostrzewski.

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. kkkkkkkkkk #1365686 | 83.6.*.* 2 kwi 2014 23:04

  A co on może planować, chyba tylko rozprawy sądowe. Brak honoru żeby wogule się wypowiadać. Zresztą z tego jest powszechnie znany. Wypowiada się coraz więcej ale nie w mediach i myśli że ludzie o niczym nie wiedzą. Wyjazd ze stołka, tylko pootwierać okna bo trzeba przewietrzyć.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. lux #1365000 | 83.6.*.* 2 kwi 2014 09:17

  ja do czytelnika odpisuje. Wójt w gminie Siemiątkowo tak ustawił ludzi że wie z jakich miejscowości na niego będą glosować, natomiast ta garstka która moim zdaniem jest nie głupsza nic nie może zrobić na wyborach, będzie ich mniejszość nic nie znacząca a demokratycznie to będzie wyglądać bardzo dobrze. Powinny być takie plany żeby każdy wójt tak jak prezydent był dwie kadencje i zmiana.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. To #1364986 | 164.126.*.* 2 kwi 2014 08:50

   To najlepiej zarabiajacy wójt w najbiedniejszej gminie.

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. z płosńkiego #1364714 | 78.88.*.* 1 kwi 2014 21:23

   jeśli to jest droga, którą planuje remontowac starostwo, to co ma wójt do tego? on nie moze wyremontować nie swojej drogi przecież. ja wiem, że mieszkańców nie obchodzi, czyja droga, chca mieć dobrą, więc skoro napisane, że to powiatówka, atakujcie samorzad powiatu, że dopiero robi projekt zamiast już lać asfalt

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. czytelnik #1364635 | 83.31.*.* 1 kwi 2014 20:31

    To proponuję raz jeszcze się przejechać zdjąć ciemne okulary i przyjrzeć się dokładnie jak wygląda ta droga. Ciekawe czy chciałby pan co dziennie do pracy i z pracy dojeżdżać po tym dziadostwie i niszczyć sobie auto. Założę się że gdyby wójt miał taką drogę od gminy do domu to bankowo była by naprawiana w pierwszej kolejności. Panie wójcie Płońsk to planuje remont tej drogi jak pamiętam już ponad 2o lat i na planach jak zawsze się kończy przed wyborami cuda wianki obiecują a po wyborach wszystkich w dup....e mają. Także plany planami a jeździć niema po czym ciągle tylko zasypują wyrwy posypką i przyklepią łopatą i tak zdaniem Starostwa w Płońsku wygląda remont drogi. Czy sytuacja się zmieni niedługo? zobaczymy. Jedno jest pewne w najbliższych wyborach mieszkańcy tym razem nie dadzą się zwodzić, bo już dosyć tego lania wody i ciągłej bezczynności ze strony władz.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz