Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Bądź dziennikarzem! Zmień Świat!

2014-05-08 08:47:11 (ost. akt: 2014-05-08 09:03:39)

Podziel się:

Interesujesz się lokalną rzeczywistością? Przeszkadza Ci w niej coś? Chcesz to naprawić? Chcesz pomagać ludziom? To projekt dla Ciebie! Zostań dziennikarzem obywatelskim! Przyślij nam artykuł, a ukaże się on w Kurierze Żuromińskim lub na portalu kurierzurominski.pl!

Dziennikarstwo obywatelskie to także wspaniała droga do zawodu dziennikarza, a publikowane teksty to znakomita referencja w każdej redakcji.

Co nas interesuje
Interesują nas wszystkie teksty, które dotyczą powiatu żuromińskiego. Niezależnie, czy związane są z miastami Bieżuniem czy Żurominem, ale i te o maleńkich wioskach. Możecie poruszać problemy związane z własnymi miejscowościami, przeprowadzać wywiady z ciekawymi według Was ludźmi. Tak naprawdę to nie ma złych tematów. Byle dotyczyły naszej Małej Ojczyzny.
Sam tekst nie powinien przekraczać 3000 znaków. Ograniczenie to traktujcie jednak wyłącznie jako sugestię, a nie surowy nakaz. Idealnie jest jeśli do swojego tekstu dołączycie zdjęcie go dokumentujące.

Jak dostarczyć tekst
Tekst należy nam dostarczyć – albo pocztą elektroniczną, albo osobiście przynieście go do redakcji Kuriera.
Pamiętajcie też, że aby opublikować tekst musicie podać nam swoje imię i nazwisko, jednak już sam opublikowany tekst może być podpisany pseudonimem.
Do tekstu możecie dołączyć swoje zdjęcie. Wtedy jest możliwość zaprezentowania Was czy to na naszej stronie, czy to w gazecie.
Uwaga! Osoby piszące do nas regularnie będą mogły otrzymać status współpracownika i otrzymywać za swoje teksty honoraria.


Nasz adres redakcja@kurierzurominski.pl