Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Wiadrowo. Zabawa dla wszystkich

2014-06-05 15:00:29 (ost. akt: 2014-06-05 15:32:03)
Festyn w Wiadrowie cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców

Festyn w Wiadrowie cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców

Podziel się:

Już po raz kolejny we Wiadrowie odbył się festyn dla dzieci i dorosłych. Była muzyka, grill, słodkości, konkursy z nagrodami, paczki dla dzieci no i przede wszystkim świetna zabawa.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

Festyn rodzinny w Wiadrowie został zorganizowany z okazji uroczystości poświęcenia pól oraz Dnia Dziecka. W niedzielę 25 maja we Wiadrowie gościł proboszcz żuromińskiej parafii ks. Kazimierz Kowalski. Po symbolicznym poświęceniu pól rolników odbyła się Msza Święta w Domu Ludowym. Po godzinie 16:00 rozpoczął się festyn dla mieszkańców wsi. Pogoda dopisała, dzięki czemu była też duża frekwencja. Organizatorzy, czyli Zarząd Domu Ludowego Waldemar Bukowski i Ireneusz Dworecki, przygotowali wiele atrakcji. Dla wszystkich przygotowane były darmowe kiełbaski z grilla, napoje, gofry, lody. Z okazji Dnia Dziecka najmłodsi mieszkańcy otrzymali paczki. W sumie rozdano ich 90. Również burmistrz Zbigniew Nosek przygotował dla dzieci słodki upominek.
Poza tym odbyły się konkursy z nagrodami. Jak mówi Waldemar Bukowski, nikt nie odszedł bez nagrody. Bawiono się do późnych godzin nocnych
- Wszystko super się udało, mieszkańcy chcieli się bawić jeszcze dłużej – mówi Waldemar Bukowski.
Organizator zapewnia, że za rok festyn też będzie i zabawa będzie jeszcze lepsza.
Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie pomoc sponsorów, którym organizatorzy serdecznie dziękują. Imprezę wsparli: PGE Energia Odnawialna, Bank Spółdzielczy, Ireneusz Rejmus z żuromińskim PSL – em, Żuromińskie struktury SLD, Blue-Trans z Wiadrowa, Usługi Transportowe Ewa Jarzynka, Mobilis, Open-net, Tomasz Wojtkiewicz, Dom Ludowy Wiadrowo.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB