Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Lubowidz. Woźnowski chce zostać wójtem!

2014-06-06 09:35:18 (ost. akt: 2014-06-06 09:39:28)

Podziel się:

Rafał Woźnowski zdecydował, że będzie ubiegał się o fotel wójta Lubowidza. W najbliższych wyborach samorządowych Rafał Woźnowski chce pozbawić tego urzędu Krzysztofa Ziółkowskiego

Adam Ejnik
redakcja@kurierzurominski.pl

Rafał Woźnowski lider kampanii wyborczej Krzysztofa Ziółkowskiego, potem krótko Przewodniczący Rady Gminy, następnie zastępca wójta Lubowidza, później kierownik jednostki współpracującej z oświatą, dziś dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego chce zostać wójtem Lubowidza. Chce pozbawić tego urzędu Krzysztofa Ziółkowskiego wcześniej przyjaciela, dziś wroga. W swoim ogólnym programie wyraźnie zaznacza, że jest niezadowolony z rządów Ziółkowskiego. Woźnowski wytyka wójtowi dzielenie mieszkańców na „swoich” i resztę, niedbanie o gminę, słabą współpracę z innymi organami gminy, brak dyplomacji.
Rafał Woźnowski często podkreślał, że nie będzie startował na wójta gminy Lubowidz. Coś się jednak zmieniło. Niebawem dowiemy się, co.

Komentarze (65) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zzz #1531066 | 5.173.*.* 3 lis 2014 08:11

  ale wszyscy wiemy,jak?????????????????????? wygra W..... to teściunio będzie rządził. już wodę chce oddać do Mławy , WSK w Lubowidzu też oddali, ludzie za chlebem emigrują. A gdzie nowe miejsca pracy?????????

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Okiem wyborcy #1503062 | 164.127.*.* 8 paź 2014 22:31

  No hej, tylko nie oceniajmy Woźnowskiego przez pryzmat Koska. Przecież to dwie różne osoby. Wożnowski ma szansę czerpać z jego doświadczenia i uczyć się na jego błędach. Najważniejsze, że mamy wybór. Dajcie wszystkim równe szanse.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Lubowidz #1432879 | 95.49.*.* 6 lip 2014 13:46

  Do tej pory osoba Pana Radnego Powiatowego Koska bardzo Panu sprzyjała wręcz pomagała. Dzisiaj kiedy Pan Kosek stał się starszą osobą i dzięki blogom komentarzom i innym środkom masowego przekazu dowiadujemy się o przeszłości czyli przynależności do wielu partii czyli w zależności jak wiał wiatr i postępowaniu w radzie to to poparcie po latach i przeanalizowaniu Panu szkodzi a nie pomaga. Chociaż trzeba przyznać ze mimo młodego wieku już trochę przeszłości politycznej Pan ma a to dopiero początek kariery politycznej. Czasy się zmieniły nie tędy droga Panie Krzysztofie.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. WYBORCA #1426564 | 31.175.*.* 27 cze 2014 12:29

   Nie rozumiem jednego, dlaczego Pana Rafała można jawnie opluwać i to jest "fajne", a jeśli ktos na jego blogu otwarcie napisze o winach Pani Dyrektor czy innych "spouchwalców" to jest źle... Czyli co taka zasada panuje CO WOLNO WOJEWODZIE TO NIE TOBIE SMRODZIE? Oj brzydko...żeby kogoś pouczać samemu trzeba świecić przykładem.... Szkoda ze Pan Rafał usunął te "niewygodne" wpisy, ale kto miał przeczytać to przeczytał i wie... Acz kolwiek wydaje mi się ze to nie nowość, już wczesniej obiło się o uszy to czy tamto. teraz jedynie się to potwierdza. pozdrawiam

   Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Rafał Woźnowski #1425321 | 79.185.*.* 25 cze 2014 17:54

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Aby wczorajszy mój wpis był całkowicie jasny uzupełnię go w kilku zdaniach: 1. W żadnym stopniu nie zmienił się mój krytyczny stosunek wobec postępowania pani dyrektor ZS w Lubowidzu. I mam do niej wiele trudnych pytań. 2. Skala wymienianych przez czytelników uwag jest przerażająca, ale wypowiedzi nie mogą przekraczać właściwie pojmowanego wolnego słowa. 3. Wymiary niezadowolenia społecznego są na tyle duże i widoczne, że pan wójt powinien wziąć ten fakt pod uwagę w relacjach ze swoim podwładnym. 4. Do tej pory nie miała miejsca absolutnie żadna interwencja odpowiednich służb w kontekście prowadzenia przeze mnie bloga. 5. Mnie oczernia się, oskarża, próbuje pozbawić dobrego imienia w sposób otwarty i publiczny, ja tak robić nie będę. 6. Wszystkich czytelników serdecznie zapraszam do dyskusji, bo dyskutować jest o czym. 7. Bardzo proszę redaktora KŻ o umieszczanie na forum komentarzy, które są podpisane nazwiskiem, skoro bowiem mamy jakieś poglądy, to chyba się ich nie wstydzimy. Odwagi. Tym bardziej, że część tych komentarzy jest publikowana w wersji papierowej i staje się tym bardziej elementem kształtowania opinii publicznej. ps. w poście "jest taka gmina..." absolutnie nie miałem w zamiarze odnosić się w jakikolwiek sposób do pani wicedyrektor, chodziło mi tylko o wymienienie wszystkich okoliczności, które sprawiły, że nieobecność głównej dyrektor była zadziwiająca. - Treść z mojego bloga.

    Pokaż wszystkie komentarze (65)