Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Żuromin. Wspólna zabawa dzieci i dorosłych

2014-06-11 12:17:32 (ost. akt: 2014-06-11 12:44:36)
Występy przedszkolaków z Przedszkola nr 1 w Żurominie

Występy przedszkolaków z Przedszkola nr 1 w Żurominie

Autor zdjęcia: got. as

Podziel się:

Wspaniała wspólna zabawa dorosłych i dzieci – tak w skrócie można określić piknik rodzinny, który został zorganizowany z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka w Samorządowym Przedszkolu nr 1 w Żurominie. Piknik odbył się w środę, 28 maja.

Angelika Szczechowicz
a.szczechowicz@kurierzurominski.pl

Piknik rodzinny, który odbył się 28 maja (środa) w Samorządowym Przedszkolu nr 1 w Żurominie został zorganizowany dla przedszkolaków i ich rodziców z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.
Piknik rozpoczął się około godziny 14.00. Na placu koło przedszkola zebrały się przedszkolaki ze wszystkich grup oraz ich rodzice. Wszystkich zebranych gości przywitała pani dyrektor, Małgorzata Orłowska. Po tym, jak pani dyrektor zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy, przedszkolaki rozpoczęły swoje występy artystyczne. Dzieci śpiewały piosenki dla swoich rodziców po polsku i po angielsku oraz zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Nawet grupa trzylatków świetnie sobie radziła z wykonaniem piosenek i starała się dorównać starszym kolegom i koleżankom. Oczywiście przedszkolaki zostały nagrodzone dużymi brawami. Na koniec występów dzieci wręczyły swoim rodzicom kolorowe kwiatki wykonane z papieru.
Po części artystycznej rozpoczęła się wspólna zabawa, którą prowadził zespół muzyczny „Okaryna” z Olsztyna. Dzieci i dorośli bawili się przy muzyce, brali udział w konkursach, korzystali z placu zabaw. Podczas pikniku można było także zjeść kiełbaskę z grilla, napić się herbaty lub kawy. Było także ciasto, zimne napoje, grochówka.
Zabawa trwała niemal całe popołudnie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB