Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Zostań naszym dziennikarzem!

2014-06-24 13:27:27 (ost. akt: 2014-06-24 13:37:51)

Podziel się:

Interesujesz się lokalną rzeczywistością? Przeszkadza Ci w niej coś? Chcesz to naprawić? Chcesz pomagać ludziom? To projekt dla Ciebie! Zostań dziennikarzem obywatelskim! Przyślij nam artykuł, a ukaże się on w Kurierze Żuromińskim lub na portalu kurierzurominski.pl!

Redakcja
redakcja@kurierzurominski.pl


Dziennikarstwo obywatelskie to także wspaniała droga do zawodu dziennikarza, a publikowane teksty to znakomita referencja w każdej redakcji.

Co nas interesuje?

Interesują nas wszystkie teksty, które dotyczą powiatu żuromińskiego. Niezależnie, czy związane są z miastami Bieżuniem czy Żurominem, czy te o maleńkich wioskach. Możecie poruszać problemy związane z własnymi miejscowościami, przeprowadzać wywiady z ciekawymi według Was ludźmi. Tak naprawdę to nie ma złych tematów. Byle dotyczyły naszej Małej Ojczyzny.
Sam tekst nie powinien przekraczać 3000 znaków. Ograniczenie to traktujcie jednak wyłącznie jako sugestię, a nie surowy nakaz. Idealnie jest, jeśli do swojego tekstu dołączycie zdjęcie go dokumentujące. 
Jeżeli nie wiecie, o czym pisać, można skonsultować się z nami – telefonicznie, mailowo lub na facebooku.

Jak dostarczyć tekst?
Tekst należy nam dostarczyć – albo pocztą elektroniczną, albo osobiście przynieście go do redakcji Kuriera. 
Pamiętajcie też, że, aby opublikować tekst, musicie podać nam swoje imię i nazwisko, jednak już sam opublikowany tekst może być podpisany pseudonimem.
Do tekstu możecie dołączyć swoje zdjęcie. Wtedy jest możliwość zaprezentowania Was, czy to na naszej stronie, czy to w gazecie.
Uwaga! Osoby piszące do nas regularnie będą mogły otrzymać status współpracownika i otrzymywać za swoje teksty honoraria.


Nasz adres redakcja@kurierzurominski.pl