Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Minisiatkówka. Srebrny medal Rosario w „trójkach”. Zagrają na Mistrzostwach Polski

2014-06-29 08:20:51 (ost. akt: 2014-06-29 08:27:50)
Dziewczyny z Lubowidza znów na medal

Dziewczyny z Lubowidza znów na medal

Podziel się:

„Trójka” siatkarska Rosario Lubowidz wraz z zawodniczką rezerwową Zuzanną Montowską, Anną Kąpińską, Nikolą Lempek, Aleksandrą Szelugą zdobyły srebrny medal mistrzostw Mazowsza w turnieju z cyklu Kinder+ Sport. Dzięki temu nasz zespół weźmie udział w ogólnopolskim finale Mistrzostw Polski.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Rosario Lubowidz wielce utytułowany klub siatkarski na Mazowszu słynący ze szkolenia młodych siatkarek znów zdobywa laury. Tym razem Rosario znakomicie zaprezentowało się w zawodach z cyklu Kinder+ Sport. Nasz zespół reprezentowany był przez siatkarskie „trójki”. W barwach klubu z Lubowidza wystąpiły Zuzanna Montowska, Anna Kąpińska, Nikola Lempek i Aleksandra Szeluga. Nasze panie zaprezentowały się bardzo dobrze i zdobyły srebrny medal mistrzostw Mazowsza. Zdobyte miejsce premiuje podopieczne Marka Zielińskiego, Zbigniewa Margalskiego i Artura Kubkowskiego do udziału w turnieju centralnym Mistrzostw Polski.

Ostrowska grała z SMS Warszawa
W finale wojewódzkim był jeszcze jeden akcent Rosario Lubowidz. Joanna Ostrowska gościnnie zagrała w zespole SMS Warszawa.
- W tej kategorii nie mamy tylu zawodniczek, aby stworzyć własną drużynę. Asia wystąpiła gościnnie w zespole SMS Warszawa – mówi trener Zbigniew Margalski.
Ostrowska zagrała zatem z zespołem z Warszawy, z którym zdobyła trzecie miejsce w województwie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB