Sobota, 23 lutego 2019. Imieniny Damiana, Romana, Romany

CYRK ARENA PREZENTUJE SPEKTAKL 2014

2014-06-30 19:29:03 (ost. akt: 2014-07-04 08:48:52)

Podziel się:

Nowemu sezonowi towarzyszą wielkie zmiany, spektakle odbywają się pod nowym ogromnym niebiesko-białym namiotem o średnicy 32 metrów uszytym przez Włoską renomowaną firmę ScolaTeloni. Nowoczesne oświetlenie, piękne kostiumy, najlepsi artyści, dobrze dobrana muzyka wszystko po to by program prezentowany przez cyrk Arena spotkał się z jeszcze większym uznaniem wśród nawet najbardziej wymagających widzów.

CYRK ARENA JEST JEDYNYM CYRKIEM W POLSCE, W KTÓRYM MOŻNA PODZIWIAĆ POKAZY DZIKICH ZWIERZĄT. LWY TYLKO W CYRKU ARENA- Tego nie można przegapić!

Tegoroczny program stworzony został z myślą dzieciach, młodzieży jak i dorosłych. Podczas spektaklu występują najlepsi artyści z: CZECZENI, ROSJI, UKRAINY, CZECH i POLSKI.

Program jest pełen atrakcji, można zobaczyć w nim: Ekwilibrystykę na wałkach, akrobacje pod kopułą cyrku na linie pionowej, duet akrobatyczny na trapezie(ramka), żonglerkę, hula-hop oraz jedyne w Polsce PERSZE- akrobacje na stalowych masztach, o dobrą zabawę pomiędzy występami artystów zadbają nasi Clowni z Ukrainy.
Jak na tradycyjny cyrk przystało nie zabraknie pokazów zwierząt.
Główną atrakcją sezonu jest pokaz 5 lwic i lwa, który zaprezentuje TomasRingel z Czech, ponadto zobaczymy: wielbłądy, kucyki, lamy, alpaki, kozy, osiołki oraz niezwykłe umiejętności wyższej szkoły jazdy konia rasy Andaluzja, który przy wskazówkach dyrektora cyrku Mirosława Złotorowicza zaprezentuje nam piękny pokaz.

Widowisko trwa 120 minut + 20 minutowa przerwa podczas, której można przejechać się na kucyku, wielbłądzie, skorzystać z dobrze zaopatrzonego w napoje i słodkości bufetu, skosztować watę cukrową i popcorn, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszym clownem.
Gwarantowane niezapomniane wrażenia. Cyrk odwiedzi w całym sezonie około 200 miast by jak największej ilości osób przedstawić niesamowity spektakl. Teraz i ty masz okazję!

Dodatkowe informacje dostępne na www.cyrk-arena.com oraz na Facebooku Cyrk Arena.
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM 2014
1. POWITANIE- PARADA BAJKOWYCH POSTACI
2. AKROBACJE NA LINIE PIONOWEJ
3. CLOWN ANDRZEJ REPRYZA POPCORN
4. EKWILIBRYSTYKA NA WAŁKACH
5. POKAZ ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH
6. CLOWN ANDRZEJ- MYŚLIWY I ZAJĄC
7. PERSZE- AKROBACJE NA MASZTACH
8. WYŻSZA SZKOŁA JAZDY KONNEJ
9. HIPNOTYZUJĄCY CLOWN ANDRZEJ
10. AKROBACJE NA TRAPEZIE- RAMKA
11. DYNAMICZNY POKAZ ŻONGLERKI
12. ZABAWNY DYRYGENT ANDRZEJ
13. POKAZ JEDYNYCH W POLSCE LWÓW
14. EWOLUCJE Z OBRĘCZAMI HULA-HOP
15. CLOWN ANDRZEJ NIESFORNA LAMPKA
16. NIEPOWTARZALNY POKAZ STÓJKARSKI
17.PARADA KOŃCOWA Z UDZIAŁEM ARTYSTÓW
DO ZOBACZENIA W TWOIM CYRKU ARENA
AGNIESZKA I MIROSŁAW ZŁOTOROWICZ

W Żurominie Cyrk Arena będzie gościł 4 lipca w piątek. Pokazy cyrkowe rozpoczną się o godzinie 18:00 przy ul. Zwycięstwa/ obok Stacji Lotos

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB