Czwartek, 21 marca 2019. Imieniny Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Gmina Lutocin. Święto Rodziny w przedszkolu w Lutocinie

2014-07-02 15:31:35 (ost. akt: 2014-07-02 15:34:57)
Swoje umiejętności prezentują przedszkolaki

Swoje umiejętności prezentują przedszkolaki

Podziel się:

O tym, jak ważna jest rodzina wie każdy z nas. Wiedzą o tym również przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Lutocinie.

W dniu 20 czerwca na Ranczo w Boguszewcu spotkały się rodziny wychowanków przedszkola, by razem świętować Święto Rodziny. Przybyły mamy, tatusiowie, rodzeństwo, babcie i inni członkowie rodzin.
W uroczysty nastrój wprowadziła zaproszonych gości Dyrektor Przedszkola Bożena Janicka. Następnie dla uczestników imprezy przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny pod tytułem „Mama, tata i ja”. Dzieci dały popisy recytatorskie, piosenkarskie, taneczne. W programie znalazły się utwory o mamie, tacie i dzieciach. Pani dyrektor i nauczycielki są dumne z umiejętności swoich wychowanków, a jeszcze bardziej ich bliscy.
Dobrą zabawę, którą rozpoczęły przedszkolaki z grup „Biedronki”, „Jabłuszka” i „Muchomorki” uświetniły tańce z rodzicami, wspólne zabawy, malowanie twarzy, grillowane kiełbaski, domowe wypieki i gościna przy wiejskim stole. Nie zabrakło również różnorodnych atrakcji na terenie ośrodka rekreacyjno – wypoczynkowego, które udostępnił i ufundował jego właściciel Marek Górecki.

- Dziękujemy Rodzicom przedszkolaków za aktywne włączenie się w organizację Święta Rodziny oraz sponsorom za ufundowanie zabawek dla dzieci z naszego przedszkola. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę następujących firm: „PSB – Mrówka” i Hurtownia „Monika” w Żurominie, market „Groszek” i sklep „Delfin” w Lutocinie – mówią organizatorzy uroczystości.

Na podstawie informacji z Samorządowego przedszkola w Lutocinie

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Parafianin #1430701 | 5.173.*.* 3 lip 2014 07:56

    Za darmo to palcem nie ruszą,do polityki i władzy ich ciągnie a to jest kasa.Dobrze,że na starość trafiają do domu starców a tam podobno nędza,pokutują za grzechy,jakich narobili za życia.Nie mają gospodyni, szmalu, traktowani są tak jak traktowali swoich wiernych czyli są nikim i to cieszy.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Pokręt #1430296 | 5.173.*.* 2 lip 2014 16:54

    Święto rodziny a brak proboszcza,nie chcieli mu zapłacić?Ja bym mu rzucił tysiaka by swoją osobą zaszczycił tak promowaną przez czarnych rodzinkę.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz