Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Wkra Żuromin pozostaje w IV lidze

2014-07-11 10:41:02 (ost. akt: 2014-07-11 10:41:36)

Podziel się:

Nie będzie pojedynków derbowych z Wkrą Bieżuń i Borutą Kuczbork. Wkra Żuromin w sezonie 2014/2015 rywalizować będzie w IV lidze mazowieckiej gr. północ. W dwóch grupach czwartej ligi rywalizować będzie nadal trzydzieści sześć zespołów, czyli po osiemnaście każda, a nie jak pierwotnie zakładano szesnaście.

Redakcja
redakcja@kurierzurominski.pl

Mamy świetne wieści dla kibiców Wkry Żuromin. Czwartoligowy zespół z Żeromskiego 5 w sezonie 2014/2015 grać będzie w IV lidze mazowieckiej gr. północ.

Uchwała zarządu

Na ostatnim przedwakacyjnym posiedzeniu Zarządu Mazowieckiej Związku Piłki Nożnej we wtorek 1 lipca dokonano podsumowania sezonu na Mazowszu, a także podjęto kilka istotnych uchwał. Dla kibica z Żuromina najistotniejszą kwestią był fakt, że Zarząd zdecydował się podjąć uchwałę, która mówi o tym, że rozgrywki IV ligi prowadzone będą w dotychczasowej formie. W czwartej lidze nadal grać będzie trzydzieści sześć zespołów w dwóch grupach po osiemnaście zespołów każda. Oznacza to nie mniej nie więcej, a utrzymanie Wkry Żuromin w rozgrywkach. Ostateczny skład w poszczególnych klasach rozgrywkowych będą miały jednak wpływ decyzje Komisji Licencyjnej. Szczegóły poznamy w połowie lipca.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB