Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Piłka nożna. „Boruciarze” na starcie

2014-07-19 12:00:00 (ost. akt: 2014-07-18 14:43:46)

Podziel się:

Dziś w środę 16 lipca pierwsze zajęcia odbędą gracze Boruty Kuczbork. Podopieczni Mariusza Kołakowskiego do sezonu 2014/2015 będą przygotowywać się na własnych obiektach.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

W środę 16 lipca, Boruta Kuczbork rozpocznie przygotowania do zbliżającego się sezonu. Przed nowym sezonem jest sporo niewiadomych.
- Chciałem odpocząć od futbolu, każdemu jest taka przerwa potrzebna i od zakończenia ligi byłem wyłączony praktycznie ze wszystkich spraw związanych z klubem – mówi szkoleniowiec zespołu Mariusz Kołakowski – Po pierwszych zajęciach będziemy mogli powiedzieć więcej, kto jest z nami, kto chce zmienić barwy klubowe, a może kto zasili nasz klub – dodaje.
Pewnym jest, że kadra zespołu zostanie odświeżona.
- Czeka nas trochę zmian. Na pewno będziemy chcieli odważniej postawić na swoich chłopaków z rocznika 1998 i wesprzeć ich doświadczonymi graczami, którzy grali do tej pory, a może kimś z zewnątrz – informuje Kołakowski.
„Boruciarze” w okresie przygotowawczym stoczą, co najmniej cztery spotkania kontrolne. Jednym z ich przeciwników będzie Wkra Żuromin.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB