Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Pierwszy sparing żuromińskiej Wkry

2014-07-24 14:55:13 (ost. akt: 2014-07-24 14:58:49)
Piłkarze Wkry podczas sparingu z Welem fot. wkrazuromin

Piłkarze Wkry podczas sparingu z Welem fot. wkrazuromin

Podziel się:

Wkra Żuromin rozegrała pierwsze spotkanie kontrolne do sezonu 2014/2015. Zespół Zbigniewa Cytryniaka na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Żurominie podejmował Wel Lidzbark. Czwartoligowiec zremisował z beniaminkiem warmińsko-mazurskiej „okręgówki” 3:3, tracąc jedną z bramek w 90 minucie gry. Redakcja

To był pierwszy sprawdzian formy zawodników Zbigniewa Cytryniaka. Po tygodniu przygotowań zespół Wkry Żuromin stoczył pojedynek z Welem Lidzbark. Wel to beniaminek warmińsko-mazurskiej Ligi Okręgowej. Drużyna trenowana przez Krzysztofa Pieckowskiego z dużą przewagą wygrała swoje rozgrywki i awansowała klasę wyżej.

Remis po trzech tercjach
Spotkanie rozpoczęło się tuż po godzinie 18:00. Mecz toczony był przy podczas dużego upału, a trenerzy ustalili, że zagrają w systemie 3 x 30 minut. W każdej z tercji padł bramkowy remis. Nasz zespół na tle rywala wypadł lepiej, ale jak to na początku przygotowań, nie było w naszej grze widać błysku. Bramki dla zespołu Wkry Żuromin zdobyli Bartłomiej Nowacki, który wykorzystał podyktowaną jedenastkę, Dawid Sokołowski oraz Bartosz Budziński.

Pięciu zawodników testowanych
Trener żuromińskiej Wkry w trakcie tego spotkania przyglądał się testowanym zawodnikom. Było ich pięciu. W gronie zawodników, którzy mogliby wzmocnić kadrę czwartoligowego klubu, jeśli tylko trener i zarząd pozytywnie ocenią ich przydatność do zespołu, byli bramkarz, obrońca, dwóch pomocników i napastnik. Klub trzyma jednak nazwiska zawodników w tajemnicy.
- Dopóki nie wyjaśni się sytuacja tych zawodników nie zdradzamy personaliów – mówi Michał Osiecki i dodaje – W najbliższym spotkaniu kontrolnym będziemy przyglądać się kolejnym zawodnikom.
Wkra Żuromin już dziś, w środę 23 lipca, rozegra kolejne spotkanie kontrolne. Na Stadionie Miejskim w Żurominie nasz zespół podejmować będzie zespół z płockiej Ligi Okręgowej Zryw Bielsk.

Wkra Żuromin – Wel Lidzbark 3:3 (1:1, 1:1, 1:1)
B.Nowacki (k), D.Sokołowski, B.Budziński.

Skład: M.Szmyt – G.Barski, P.Pikalski, Testowany I, M.Olszewski – Testowany II, Testowany III, D.Sokołowski, B.Nowacki – B.Laskowski, Testowany IV
Ponadto zagrali: Testowany V, K.Rama, A.Budka, C.Teodorczyk, M.Narewski, B.Budziński


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Krzysiek #1450744 | 78.88.*.* 31 lip 2014 12:04

    Czy juz wiadomo oficjalnie kto przychodzi a kto odchodzi z klubu?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)