środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Piłka nożna. Trójmecz przy Żeromskiego

2014-08-02 12:00:00 (ost. akt: 2014-08-01 09:24:56)
Bartosz Laskowski zagrał w linii ataku

Bartosz Laskowski zagrał w linii ataku

Podziel się:

Z rezerwami płockiej Wisły, a także ze Zrywem Bielsk w środku tygodnia rywalizowali gracze Zbigniewa Cytryniaka. W meczu z zespołem Artura Serockiego czwartoligowymi rezerwami Wisły wystąpił silniejszy skład, w starciu z zespołem z LO słabszy.

Redakcja
redakcja@kurierzurominski.pl

W środę 23 lipca Wkra Żuromin rozegrała dwa test-mecze. Na Stadionie Miejskim w Żurominie gościliśmy rywalizujące w czwartej lidze rezerwy Wisły Płock oraz zespół płockiej Ligi Okręgowej Zryw Bielsk. Grano 2 x 30 minut.

Silniejszy skład wygrywa z Wisłą II
Spotkanie Wkry z Wisłą II to pojedynek ligowych rywali. W obu jedenastkach nie zabrakło jednak nowych twarzy. W zespole z Żuromina wystąpiło aż sześciu testowanych zawodników. Trener Zbigniew Cytryniak oceniał ich przydatność do zespołu. W starciu z silnym rywalem było to możliwe. Spotkanie stało pod znakiem niewykorzystanych szans obu drużyn. Zarówno gospodarze jak i goście mieli okazję do zdobycia kilku bramek. Padł tylko jeden gol. Jego autorem w 45 minucie był Dominik Stopczyński, który najprzytomniej zachował się w podbramkowym zamieszaniu i silnym strzałem z powietrza pokonał golkipera Wisły II.

Remis młodzieży
W drugiej potyczce trener Zbigniew Cytryniak dał się wykazać młodszym zawodnikom wchodzącym do kadry pierwszego zespołu, a także juniorom. Bardzo dobrze w spotkaniu wypadł Maciej Narewski, który ostatnie kilka sezonu występował w młodzieżowych zespołach Boruty Kuczbork. Szesnastoletni zawodnik bardzo dobrze wywiązywał się ze swoich zadań ofensywnych, a ukoronowaniem był gol dający wyrównanie żuromińskiej jedenastce. Drugą bramkę po indywidualnym rajdzie z własnej połowy boiska zdobył Dominik Stopczyński. Podczas rajdu minął on pięciu zawodników Zrywu Bielsk.

Wkra Żuromin – Wisła II Płock 1:0
D.Stopczyński 45 min.

Skład: Testowany I (Szmyt) – Testowany II, R.Pikalski, Testowany III, G.Barski (D.Stopczyński) – D.Sokołowski, Testowany IV, Testowany V, B.Nowacki – Testowany VI, Laskowski (M.Narewski)

Wkra Żuromin – Zryw Bielsk 2:2
M.Narewski, D.Stopczyński

Skład: D.Zieliński (K.Rama) – K.Budziński, R.Pikalski, D.Stopczyński, S.Wiśniewski – A.Budka, M.Narewski, A.Narewski, B.Nowacki – C.Teodorczyk, B.Laskowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB