Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Żuromin. Remont ul. Zamojskiego coraz bliżej

2014-08-13 15:00:36 (ost. akt: 2014-08-13 15:04:39)
Już nie długo zły stan drogi będzie przeszłością

Już nie długo zły stan drogi będzie przeszłością

Podziel się:

Prawdopodobnie w ciągu kilku dni rozpocznie się remont ulicy Zamojskiego w Żurominie. Nierówna droga, będąca zmorą kierowców będzie miała nową nawierzchnię.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

O ulicy Zamojskiego pisaliśmy niedawno w Kurierze. Na jej zły stan skarżyli się mieszkańcy. Jazda po drodze, która ma zapadnięty miejscami asfalt jest uciążliwa i grozi uszkodzeniem samochodu. Nie dawno mieszkańcy musieli znosić remont tej drogi a teraz wygląda tak jakby nigdy remontowana nie była. Dwa lata temu była tam robiona kanalizacja deszczowa. Po jej zakończeniu położono nowy asfalt. W sprawie ulicy Zamojskiego interweniowaliśmy w Urzędzie Gminy i Miasta Żuromin. Zły stan drogi został zgłoszony do wykonawcy. Poinformowano nas, że droga będzie naprawiona w ramach jej gwarancji. W związku z tym, że sprawa się przedłuża, skontaktowaliśmy się ponownie z kierownik Wydziału Infrastruktury, Budownictwa, Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowisk Marianną Budzińską i dowiedzieliśmy się, że najprawdopodobniej w tym tygodniu rozpocznie się remont ulicy Zamojskiego.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jarzyn #1461401 | 78.88.*.* 14 sie 2014 18:13

    jak nie zrobią generalnego remontu tylko płatają dziury to nawet do najbliższej zimy nie wytrzyma. Czy ktos wie co za "pseudo" firma kładła tą nawierzcnię?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Pokręt #1460590 | 5.173.*.* 13 sie 2014 20:25

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Po co remontować "naturalne" progi zwalniajace, później będą narzekać, że brak progów.Ludzie, do kościoła na nóżkach Bogu podziękować za brak wypadków drogowych.Ja nie chcę remontu drogi przed wyborami.