Piątek, 27 kwietnia 2018. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Piłka nożna. Dwie nieuznane bramki przesądziły o porażce

2014-08-15 12:00:00 (ost. akt: 2014-08-14 09:03:27)
W Nidzicy Wkra nieznacznie przegrała

W Nidzicy Wkra nieznacznie przegrała

Podziel się:

Wkra Żuromin przegrała w Nidzicy z tamtejszym Startem, choć wcale nie była zespołem gorszym. O porażce zadecydowały dwa nieuznane przez sędziów bramki, choć piłkarze Wkry zgodnie twierdzą, że zdobyte były one prawidłowo. Bramki dla Wkry zdobyli Mateusz Stopczyński i Michał Olszewski.

Redakcja
redakcja@kurierzurominski.pl

Wkra Żuromin swój przed ostatni mecz kontrolny rozegrała w Nidzicy, gdzie mierzyła się z tamtejszym Startem. Gra zawodników z Żeromskiego 5 w porównaniu z kolejnymi spotkaniami wyglądała coraz lepiej. To Wkra była stroną przeważającą, lepszą, ale ostatecznie przy kontrowersyjnych decyzjach sędziów nie wygrała spotkania.

Kontuzja Szmyta
Spotkanie dla podopiecznych Zbigniewa Cytryniaka rozpoczęło się nie najlepiej. Już w piątej minucie spotkania z powodu kontuzji boisko opuścić musiał podstawowy golkiper jedenastki z Żuromina Mateusz Szmyt. Bramkarz wyłapał płaskie dośrodkowanie, a napastnik zespołu gospodarzy zaatakował go wysuniętą nogą. Napastnik trafił w okolice kolana, a Szmyt nie wrócił już na boisko. Wydaje się, że może stracić również początek sezonu.

Okazja i stracony gol
To Wkra miała pierwsza okazję na zdobycie gola. Dokładnie Piotr Melchinkiewicz, który nie trafił z bliskiej odległości. Po tej akcji do ataku przeszli gospodarze i … zdobyli gola. Wykorzystali szybki kontratak, zaskakując nasz zespół. Żurominianie podnieśli się po stracie gola i wyrównali stan rywalizacji, a także byli w stanie zaskoczyć defensywę gospodarzy po raz kolejny.

Nieuznane bramki
Dwie bramki, w tym jedną nie uznaną, dla naszego zespołu zdobył Michał Olszewski. Jednego gola dołożył Mateusz Stopczyński. Sędziowie także przy czwartej bramce dla naszego zespołu dojrzeli nieprawidłowości i postanowili nie uznać gola. Gospodarze natomiast zdobyli dwa gole, które arbitrzy uznali i wygrali mecz 3:2.


Start Nidzica – Wkra Żuromin 3:2
M.Olszewski, M. Stopczyński

Skład: Szmyt – Narewski, Stopczyński, Nowacki, Olszewski – Sokołowski, Sawicki, Kamiński, Stopczyński – Szczepański, Melchinkiewicz
Rezerwowi: Koczot, Izwantowski, Ardanowski, Laskowski, Barski, Budziński, Woźniak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB