Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Piknik z gwiazdą

2014-08-27 18:11:33 (ost. akt: 2014-08-27 18:13:30)
Na koncert Majki Jeżowskiej przyszły tłumy

Na koncert Majki Jeżowskiej przyszły tłumy

Podziel się:

Gry, zabawa, taniec i muzyka czekały w niedzielne popołudnie na mieszkańców Żuromina. Mimo deszczowej pogody piknik cieszył się dużym powodzeniem. Największą publiczność jednak zgromadził występ Majki Jeżowskiej.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

W niedzielę 24 sierpnia na mieszkańców Żuromina i nie tylko czekało wiele atrakcji. W parku w centrum miasta stanęło wiele namiotów, w których każdy znalazł coś dla siebie. Każdy, kto tylko miał na to ochotę, zupełnie za darmo mógł spędzić czas, bawiąc się w każdym z nich. Był namiot, gdzie można było własnoręcznie udekorować małe naleśniki i gofry, a potem oczywiście je zjeść. W innym można było budować olbrzymie budowle z klocków, jeszcze w innym pograć na instrumentach. Jednym z bardziej obleganym przez dzieci i młodzież były stanowiska, gdzie grano w gry wideo. Było miejsce, gdzie dzieci mogły wykazać sie swoimi plastycznymi zdolnościami. Mniejsze dzieci szalały za kierownicą małych samochodów. Można było robić ogromne bańki, malowano twarze i można było poskakać na trampolinie. Była wata cukrowa i popcorn. Za symboliczna złotówkę można było zjeść grillowaną kiełbasę i kaszankę. Nie zabrakło również muzyki. Na scenie wystąpiło kilka zespołów: Telepathia, Milano i Focus. Oprócz muzyki na scenie był również taniec. Mimo padającego niemal bez przerwy deszczu i przenikliwego chłodu piknik cieszył się dużym powodzeniem. Szkoda jednak, że z tak wielu atrakcji mieszkańcy nie mogli w pełni skorzystać i cieszyć się z nich. Aura niestety nie sprzyjała. Najwięcej osób zdecydowało się zobaczyć występ gwiazdy tegorocznego pikniku, czyli Majki Jeżowskiej. Choć gwiazda wystawiła wszystkich na ciężką próbę. Koncert zaplanowany na godzinę 19:00 rozpoczął się dopiero o 20:00. Jak dowiedzieliśmy się od organizatorów, Jeżowska spóźniła się z powodu trudnych warunków pogodowych. Ulewa utrudniła jej dojazd do Żuromina. Liczni mieszkańcy poczekali i z parasolami w ręku bawili się na koncercie. W czasie, którego deszcz trochę odpuścił. Mimo że Jeżowska jest kojarzona z piosenkami dla dzieci, na koncert przyszli ludzie w różnym wieku. Już od pierwszej piosenki wszyscy zaczęli się bawić i śpiewać. Przecież piosenki „A ja wolę moją mamę”, czy „Najpiękniejsza w klasie” znają prawie wszyscy. Dla wielu kojarzą się z dzieciństwem. Jeżowska rozdawała również plakaty i zdjęcia ze swoim autografem.
Organizatorem Pikniku Rodzinnego był Urząd Gminy i Miasta w Żurominie.

Komentarze (12) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. - #1479635 | 178.42.*.* 8 wrz 2014 09:22

  Jaki piknik , taka pogoda i taka gwiazda

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. uczestnik #1474052 | 83.24.*.* 1 wrz 2014 07:52

  Piknik był ekstra. dzieci i dorośli świetnie się bawili. Zespoły, jak na taką imprezę, trafione. Czy Jeżowska olała fanów-no cóż każdemu może zdarzyć się spóźnienie. ale warto było czekać, mój synek był zachwycony. Nasza społeczeństwo już takie jest, że najlepiej siedzieć na d..., samemu nic nie robić tylko krytykować to co robią inni.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. ja #1473845 | 83.31.*.* 31 sie 2014 20:14

   No tak najlepiej bawić się za darmo a potem krytykować

   Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Pytanie #1473437 | 95.49.*.* 31 sie 2014 09:00

    Co zrobił Urząd Miasta i Gminy w Żurominie oraz Żuromińskie Centrum ,,KULTURY" na zakończenie wakacji w mieście powiatowym Żuromin??? ŻENADA!!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. antyfan #1473104 | 95.49.*.* 30 sie 2014 17:44

    Pani Jeżowska dokumentnie olała swoich fanów , spóźniła się. Trzeba było ja olać jak ona to zrobiła. Tak nie postępuje gwiazda , chyba że zachodząca.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Pokaż wszystkie komentarze (12)