Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Piłka nożna. Lepsza bieżuńska

2014-08-30 12:00:00 (ost. akt: 2014-08-29 13:50:21)
Marek Dudek był cichym bohaterem meczu w Sochocinie

Marek Dudek był cichym bohaterem meczu w Sochocinie

Podziel się:

Wkra Bieżuń wygrała w Sochocinie z tamtejszą Wkrą 4:1, choć po czterdziestu pięciu minutach był remis. Po dwie bramki dla bieżunian zdobyli Marek Dudek i Dariusz Petrykowski.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Do przerwy remis
Choć w tym spotkaniu bieżunianie mieli sporą przewagę, to do przerwy wynik nie wskazywał na to, że zdobędą trzy punkty. Na prowadzenie bieżuński zespół wyprowadził Dariusz Petrykowski, ale gospodarze odpowiedzieli bramką. Mateusz Ordak pokonał Kamila Gatyńskiego tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania. Zmotywowani bieżunianie tuż po zmianie stron objęli prowadzenie. Znów Petrykowski popisał się celnym trafieniem.

Wejście Dudka
W siedemdziesiątej minucie spotkania na placu gry zameldował się Marek Dudek. Skrzydłowy Wkry dostał szansę gry od trenera i bardzo szybko ją wykorzystał. Bieżunianie właśnie za sprawą Marka Dudka ustalili wynik meczu. Dynamiczny gracz dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w tym spotkaniu.


Trzy zdania o meczu:
Robert Piotrowski
To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Kontrolowaliśmy boiskowe wydarzenia, mieliśmy sporo okazji, ale skuteczność mogła być lepsza. Powinniśmy zdobyć kilka bramek więcej.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB