Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Powiat. Starosta nagrodził najlepszych maturzystów

2014-09-15 08:14:41 (ost. akt: 2014-09-15 08:18:06)
Najlepsi maturzyści z powiatu żuromińskiego

Najlepsi maturzyści z powiatu żuromińskiego

Autor zdjęcia: fot. ej

Podziel się:

Najlepsi maturzyści ze szkół ponadgimnazjalnych na terenie powiatu żuromińskiego zostali nagrodzeni.

W Starostwie Powiatowym 3 września uczniowie i ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne i nagrody za najlepsze wyniki z egzaminu maturalnego. W obecności dyrektorów szkół odebrali je z rąk Starosty Janusza Welenca i Przewodniczącego Rady Powiatu Żuromińskiego Jerzego Rzymowskiego. Najlepszymi maturzystami są: Joanna Kotarska – absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie, Oliwia Filipska – absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Orkana w Bieżuniu, Łukasz Lempek – absolwent Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie, Karolina Puchalska – absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej, Joanna Retkowska – absolwentka Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej. Gratulujemy!
Ewa Jabłońska

Komentarze (8) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Pytam #1486431 | 178.42.*.* 16 wrz 2014 23:46

  Za czyje pieniądze (podatników) ta nagroda?

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. GOSIA #1486410 | 31.11.*.* 16 wrz 2014 22:58

  Wiesio NAPISAŁEŚ PRAWDĘ.NADEJDZIE TAKI CZAS,ŻE CI LUDZIE WYKSZTAŁCENI BĘĄ MUSIELI ISC W ŚWIAT ZA PRACĄ BO TACY JAK WÓJT ITP. NIE DADZĄ IM PRACY ..NO CHYBA ZE TO BEDZIE JAKIS ZNAJOMY LUB Z RODZINT

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Wiesiek #1486332 | 151.248.*.* 16 wrz 2014 21:25

  Ale ta Władza tyra -tylko konkursiki wszelkiego rodzaju ,zawody wędkarskie to dla druhów strażaków okolicznościowe lub rocznicowe na wioskach "bidaki" pewno często nawet nie wiedzą za co te medale dostają, bo który z nich tam spamięta, ale władza DAJE a oni powinni pamiętać (szczególnie przed wyborami Ale ta Władza tyra- tylko konkursiki wszelkiego rodzaju ,jakieś zawody wędkarskie,spotkania rocznicowe dla strażaków ochotników no i co najważniejsze -dyplomy, nagrody, statuetki ,medale , a niech się Naród cieszy.Zawsze przynosiło to dobry skutek to i teraz przed wyborami zaowocuje. Strażacy z wiosek to już mają po tyle medali,że pewnie nie pamiętają, który za co od Władzy dostali. I nie muszą pamiętać ważne żeby byli przydatni podczas kolejnych wyborów.Oczarowane Mamusie nagrodzonymi dzieciaczkami też się kiedyś ockną, jak już dorosłe(wykształcone) ich pociechy będą musiały opuścić ten RAJ (powiatowy) z braku pracy w tym RAJU, gdzie CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY.

  Ocena komentarza: warty uwagi (13) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Pokręt #1485510 | 31.174.*.* 15 wrz 2014 19:30

   Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Jakby miło było słyszeć,szkoła w Bieżuniu im. Jana Pawła II, szkoła w Żurominie im. Jana Pawła II, szkoła w Zielonej im. Jana Pawła II a Pan starosta urzęduje przy Pacu Jana Pawła II i będzie urzędował przez wiele kadencji i głosił nauki JPII jak to czyni poseł Mirosław K. który to o ilości kurników już nie wie nic i jaj nie liczy w sztukach tylko w milionach sztuk na dobę.