Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Przyjaciele przyjaciołom

2014-11-14 09:12:57 (ost. akt: 2014-11-14 09:18:03)

Podziel się:

Ku pamięci zmarłych kibiców i piłkarzy MKS Wkra Żuromin w piątek 7 listopada na kompleksie boisk Orlik w Żurominie odbył się turniej pod nazwą „Piłkarskie Zaduszki”. W turnieju wzięły udział cztery zespoły.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

W piątek 7 listopada odbył się turniej „Piłkarskie Zaduszki”, którego inicjatorem był Tomasz Przyborowski członek zarządu MKS Wkra Żuromin.
- Turniej przebiegł sprawnie i bardzo przyjaznej atmosferze, spotkaliśmy się by uczcić pamięć tych, których z nami nie ma – mówił inicjator turnieju.
W imprezie wzięły udział cztery zespoły OVB Oldboys Żuromin, Artex Dachy Unitra, Pogromcy oraz Wkra Żuromin. Zespół Wkry złożony był z zawodników, którzy reprezentowali klub w latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych aż do zawodników związanych z bieżącym zespołem rywalizującym w IV lidze mazowieckiej. W składzie tego zespołu byli m.in. Dąbrowski, Jarosław Przytuła, Andrzej Warmiński, Sławomir Sarnecki, Rafał Żelazny, Sławomir Budzich, Tomasz Siemiątkowski czy Bartłomiej Nowacki. Wynik tego dnia był sprawą drugorzędną.

Wyniki:
OVB Oldboys Żuromin – Wkra Żuromin 2:0
Artex Dachy Unitra – Pogromcy 1:0
OVB Oldboys Żuromin – Pogromcy 2:5
Wkra Żuromin - Artex Dachy Unitra 0:4
OVB Oldboys Żuromin - Artex Dachy Unitra 1:0
Wkra Żuromin – Pogromcy 3:5

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB