środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Jesienne rozterki posiadacza samochodu

2014-11-17 15:33:35 (ost. akt: 2014-11-17 15:40:58)
Infografika przedstawia obrazowo co czeka nas w kolejnych miesiącach.

Infografika przedstawia obrazowo co czeka nas w kolejnych miesiącach.

Podziel się:

Ponieważ zbliża się Nowy Rok coraz częściej rozpatrywanym przez wiele osób tematem jest aktualna wartość posiadanego samochodu.

Oczywistym faktem jest że za dwa miesiące każdy samochód straci kilka procent na swojej wartości. Zgodnie z badaniami rynku, po okresie trzyletniego użytkowania samochód traci od 40 do 60 procent swojej wartości.
Dlatego warto monitorować wartość własnego samochodu. Przy wykorzystaniu internetu stało się to szybkimi wygodnym procesem online. Wstępna wycena w skupach aut zajmuje kilka minut i wymaga tylko podstawowych informacji na temat auta.

Nasze auta tracą na wartości najwięcej w sezonie jesienno-zimowym. Jest to skutkiem wielu czynników. Główne z nich to warunki pogodowe jak śnieg, szybkie zapadanie zmroku połączone z ograniczoną widocznością, oblodzenie zwiększające ryzyko wypadku.
Warunki metrologiczne wystawiają na próbę materiały z których wykonany jest nasz samochód oraz pozostawiają na nim swoje piętno.
Dlatego w tym okresie czasu należy poświęcić więcej uwagi autu aby zapienić mu optymalną cenę sprzedaży oraz bezpieczeństwo użytkowania sobie i swojej rodzinie.
Poniższa infografika przedstawia obrazowo co czeka nas w kolejnych miesiącach.Jeżeli jesteś ciekawy ile jest teraz warte twoje auto zapraszamy na stronę gdzie można dokonać
wyceny samochodu.
http://www.kupimytwojsamochod.pl