Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Żuromin. Świąteczne konkursy

2014-11-28 08:25:17 (ost. akt: 2014-11-28 08:31:51)

Podziel się:

Do Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej. W nastrój świąteczny wprowadzić mogą mieszkańców Żuromina i powiatu konkursy tematycznie związane właśnie ze świętami. W ofercie ŻCK są konkursy plastyczne i wokalny.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

Pocztówka Bożonarodzeniowa
Konkurs na pocztówkę bożonarodzeniową w tym roku odbędzie się po raz dwunasty. Mogą w nim wziąć udział dzieci w wieku 6 – 13 lat. Zadaniem uczestników jest wykonanie pocztówki o wymiarach 10x15 cm. Ważne, żeby praca była oryginalna i estetycznie wykonana. Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach wiekowych. Prace wezmą udział w aukcji na cele charytatywne. Pocztówki należy dostarczyć do Biblioteki Publicznej w Żurominie do 1 grudnia do godziny 15:00

Kolędnicy
Kolejny konkurs plastyczny nosi nazwę „Kolędnicy”. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy przy pomocy farb wodnych na formacie A3. Uczestnikami mogą być osoby od 5 do 18 lat. Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach wiekowych. Prace należy dostarczyć do pracowni plastycznej Żuromińskiego Centrum Kultury do 3 grudnia.

Mazowiecki Przegląd Piosenki
W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 5 do 19 lat. Każda placówka może zgłosić najwyżej 3 uczestników. Zadaniem każdego z nich jest wykonanie jednej piosenki o tematyce świątecznej. Najlepsi zostaną nagrodzeni. Zgłoszenia są przyjmowanedo3 grudnia w ŻCK. Przegląd odbędzie się 5 grudnia.

Świąteczna Giełda Artystyczna
W ofercie Żuromińskiego Centrum Kultury znajduje się również Świąteczna Giełda Artystyczna Dużych i Małych, która odbędzie się 10 grudnia o godzinie 17:00 w sali kinowej. Na scenie wystąpią między innymi kluby seniora i młodzież. Odbędzie się również kiermasz stroików świątecznych.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB