Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Lutocin. Dzień Pluszowego Misia

2014-12-09 14:31:20 (ost. akt: 2014-12-09 14:47:26)

Podziel się:

W przedszkolu w Lutocinie dyrekcja, rodzice i przedszkolanki zorganizowały dla dzieci „Dzień Pluszowego Misia”. Relację z tego dnia przekazała nam p. Marianna Gałka.

Redakcja
redakcja@kurierzurominski.pl

„25 listopada przypada święto, które w wielu przedszkolach rokrocznie, z przyjemnością i radością jest obchodzone. To Światowy Dzień Pluszowego Misia – przyjaciela każdego dziecka. Taki dzień w przedszkolu, to dobra okazja do wspaniałej zabawy i organizacji różnego rodzaju uroczystości. Tak też było w naszym lutocińskim przedszkolu, w którym to w ramach realizowanego 3-etapowego projektu edukacyjnego „Mały artysta”, nie zabrakło różnego rodzaju atrakcji!

W najstarszej grupie „Muchomorki”, w której realizowany jest etap projektu „Mały aktor”, dzieci przygotowały pod kierunkiem nauczycielki- Marii Kamińskiej przedstawienie teatralne pt. „Porady Wróżki”, a zaprezentowały je dla widowni złożonej z pluszowych misiów i dzieci z pozostałych grup. W grupie średniaków „Jabłuszka” w ramach etapu projektu „Mały plastyk”, nauczycielka-Marianna Gałka, zorganizowała konkurs plastyczny pod tytułem .,,Mój przyjaciel miś”, a prace na konkurs wykonane zostały przy współudziale rodziców dzieci.
W grupie najmłodszej „Biedronki”, która realizuje etap projektu „Mały muzyk”, nauczycielki: Krystyna Pstrągowska i Justyna Jędrzejak, przygotowały z dziećmi show wokalno-taneczne.
Tak uczczony „Światowy Dzień Pluszowego Misia”, na pewno pozostanie dzieciom na długo w pamięci.

Za przygotowanie wspaniałe uroczystości, dzieci i nauczycielki otrzymały od pani dyrektor Bożeny Janickiej, słowa uznania i podziękowania, a także zestawy zabawek do każdej z sal, jak również nagrody indywidualne za przepiękne prace plastyczne.” Autor: Marianna Gałka

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ? #1602283 | 46.112.*.* 9 gru 2014 18:12

    Miś bez majteczek?Rodzice nie grzmią, nie grzmi proboszcz. jak miś bez majteczek to powinien mieć wszystko co ma miś.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) ! - + odpowiedz na ten komentarz