Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Liga Kuriera Notowanie 19. Mistrz Polski jest z Żuromina!

2014-12-21 12:00:00 (ost. akt: 2014-12-19 14:37:37)
Drużyna Dominika Budzińskiego prowadzi w naszych rozgrywkach i jest najlepsza w Polsce

Drużyna Dominika Budzińskiego prowadzi w naszych rozgrywkach i jest najlepsza w Polsce

Podziel się:

Dominik Budziński z Żuromina okazało się najlepszym menadżerem piłkarskim w Polsce. Jego drużyna ŻuromińskaWisła pokonała 55940 drużyn z całej Polski i została zwycięzcą FantasyLigi.

Adam Ejnik
a.ejnik@kurierzurominski.pl

Rok sportowych cudów: siatkarze zostali mistrzami świata, piłkarze pokonali Niemców, a chłopak z Żuromina został najlepszym menadżerem w Fantasy Lidze…
A może zacząć inaczej… To jest nasz rok! Polscy siatkarze wydarli mistrzostwo świata, Polska piłka wraca na tron, a mistrz piłkarskiej analizy Dominik Budziński wygrał Fantasy Ligę.
Lepiej.
To że Dominik Budziński zwycięży w Lidze Kuriera było już wiadomo od kilku miesięcy, ale apetyty na to, że pokona wszystkich w Polsce mieliśmy od niedawna.
I stało się. Dominik rozegrał końcówkę jak mistrz szachów. Uważnie śledził ruchy przeciwnika i zachował bezpieczną przewagę do końca. Wygrał Fantasy Ligę. Przed ostatnią kolejką został liderem i nie pozwolił, żeby ktokolwiek go wyprzedził. Zagrożeniem mogły być tylko drużyny, które miały w swych składach piłkarzy Legii Warszawa, z których zrezygnował Dominik. Ale nasz mistrz doskonale wiedział, że piłkarze Legii po spotkaniach pucharowych, a przed przerwą urlopową grają, jakby mieli dwa kilo ołowiu w spodenkach.
Tak zagrali i tym razem, przegrali 3:1, a Dominik odfrunął swoim rywalom na kolejne kilka punktów i zwyciężył! Dominik w FantasyLidze wygrał 1000 zł. My w Lidze Kuriera przygotowaliśmy dla zwycięzcy archiwalny plakat przedstawiający słynną drużynę Orłów Górskiego, a wywiad z Dominikiem przedstawimy w następnym numerze Kuriera.
Tymczasem w naszej powiatowej zabawie trwała walka o 2. miejsce. I w tym wypadku zwyciężył Dominik i pokazał, że menadżerem jest znakomitym. Poza tym niewiele się w naszej zabawie zmieniło. Pierwsza dziesiątka to tylko lekkie przetasowania.
Jeśli chodzi o 19. kolejkę, to tym razem najlepiej punktowała drużyna Edyty Janowicz „x-y-z”. Nic dziwnego skoro Edyta w pierwszym składzie wystawiła zawodników Górnika Łęczna, przy tym kapitanem mianowała Cernycha (zdobył dla drużyny 32 punkty).
Sukcesy płci pięknej w naszej zabawie to rzadkość. Tym bardziej trzeba pochwalić drużynę Karoliny Karpińskiej, która w Lidze Kuriera zajęła 9. miejsce.
Kolejna edycja Ligi Kuriera już na wiosnę. Mamy nadzieję, że dzięki sukcesowi Dominika, będzie to rekordowa Liga. Chcielibyśmy, żeby działało też nasze forum na FB, w którym będziemy dzielić się naszym doświadczeniem, popularyzując tę zabawę.


Najlepsza 10 Ligi Kuriera

1. ŻuromińskaWisła (Dominik Budziński) 1046 p.
2. WhteStarPower (Dominik Budziński) 897p.
3. Torf Gościszka (Patryk Karpiński) 893 p.
4. FC barca 1991 (Mariusz Gapa) 891 p.
5. WYBOROWI (Dominik Budziński) 890 p.
6. AC Toruniak (Bartosz Gromelski) 873 p.
7. FC BLAZZERS (Piotr Sugalski) 858 p.
8. Zielone Słonie (M S) 849 p.
9. Van Persen (Karolina Karpińska) 847 p.
10. Żuromin3 (Adam Ejnik) 830 p.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB