Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Swojęcin. Dobrze widzi się tylko sercem

2015-01-07 15:28:18 (ost. akt: 2015-01-07 15:30:18)

Podziel się:

Pod takim hasłem 12 grudnia 2014 roku w Samorządowej Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Swojęcinie odbyło się spotkanie opłatkowe trzech pokoleń.

Inicjatorem uroczystości był ZNP- Ognisko Lutocin. Uroczystość składała się z części powitalnej, artystycznej i wspólnego kolędowania wszystkich gości przy stole wigilijnym.
Zebranych gości powitała pani dyrektor szkoły Anna Jakowska oraz pani prezes Ogniska ZNP Lutocin Danuta Pekról. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Lutocin Ryszard Gałka, prezes powiatowego oddziału ZNP pani Marzena Więckowska, pani kierownik GOPS-u w Lutocinie Danuta Płatek, pracownik nadzorujący zadania oświatowe w Urzędzie Gminy Lutocin Witold Spychała, nauczyciele emeryci oraz pracownicy placówek oświatowych z terenu gminy Lutocin jak również przedstawiciele Rady Rodziców SSP w Swojęcinie.
O część artystyczną spotkania zadbały dzieci ze szkoły w Swojęcinie pod kierunkiem ks. Krzysztofa Szulińskiego. Repertuar składał się z kolęd i pastorałek oraz recytacji wierszy wprowadzających w klimat Świąt Bożego Narodzenia. W przygotowania zaangażowali się wszyscy nauczyciele i rodzice. Nie zabrakło życzeń i podziękowań.
Nauczyciele SSP w Swojęcinie

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pokręt #1628392 | 46.113.*.* 8 sty 2015 09:03

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Jak to miło,że pasterz zadbał o dzieci, oczywiście, powinno to być pod kontrolą rodziców. Nigdy nie wiadomo, co ci panowie w sukienkach myślą. Trzeba mieć ich pod kontrolą.