Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Powiat. W niedzielę kolejny Finał WOŚP

2015-01-07 15:35:09 (ost. akt: 2015-01-07 15:38:03)
Wolontariusze z Żuromina odwiedzili główny sztab w Warszawie

Wolontariusze z Żuromina odwiedzili główny sztab w Warszawie

Autor zdjęcia: fot. zbiory prywatne

Podziel się:

W niedzielę rozpoczynamy orkiestrowe granie. Żuromiński i bieżuński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszają na jej 23. finał. Imprezy i licytacje odbędą się w Żuromińskim Centrum Kultury ora Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury.

18 grudnia grupa wolontariuszy z Żuromińskiego sztabu wraz z opiekunami, odwiedziła Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie pomagała w przygotowaniach do 23. Wielkiego Finału. Na miejscu sami wydrukowali i złożyli identyfikatory. Była ciężka praca, ale też i zabawa.
- Czekamy na finał 11 stycznia i oczywiście chętnych do jakiejkolwiek pomocy – mówi Krzysztof Stankowski szef żuromińskiego sztabu.
- Zarówno w Żurominie jak i w Bieżuniu sztaby zapraszają na licytację fantów, wśród których będzie wiele cennych niespodzianek

- Zapraszamy też do przyniesienia przedmiotów w dniu finału, które my zlicytujemy w państwa imieniu. Pieniądze z licytacji oczywiście zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi szef sztabu żuromińskiego Krzysztof Stankowski.

Komentarze (16) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. verm #1629001 | 8 sty 2015 19:25

  Ludzie! Zanim uwierzycie wściekłemu na wszystkich oponentów i uwielbianemu przez mainstreamowe media pokroju TVN Owsiakowi, to zastanówcie się, jak takie imprezy funkcjonują. Skoro w każdym nawet średnim mieście musi stanąć profesjonalna scena, trzeba postawić nagłośnienie, oświetlenie, zaangażować profesjonalną ochronę, przewieźć sprzęt tych zawodowych kapel z drugiego końca Polski, to w końcu ktoś musi za taką zabawę sporo zapłacić. Nie łudźcie się, że wszyscy robią to za darmo, bo aż tylu hojnych ludzi, którym w ten sposób przechodzi obok nosa kasa rzędu tysięcy lub dziesiątek tysięcy złotych, to nigdzie nie ma. WOŚP wykorzystuje dzieci, młodzież i te wszystkie amatorskie kapele, które same się proszą, żeby ich ktoś posłuchał. Czy wierzycie, że taka Budka Suflera lub ktoś na ich poziomie, zagra w stu procentach za darmo? Czyli że nie weźmie apanaży, przewiezie za swoje pieniądze sprzęt, ustawi za swoje pieniądze scenę i wszyscy w tym długim ciągu zależności zrobią to nie tylko za darmo, ale dołożą do imprezy? Chyba jesteście bardzo naiwni.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. ? #1628895 | 46.113.*.* 8 sty 2015 17:53

   Ci co pisali jarali, ci co cytują jarają.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Do Amen #1628765 | 83.31.*.* 8 sty 2015 15:00

   Pięknie napisane tylko ile procent żuromińskich katolików ktorzy będa w kościele postąpią tak jak ty piszesz jestem ciekawa. A ty jak myślisz? Ile?

   Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (5)

   1. Amen #1628641 | 78.88.*.* 8 sty 2015 13:03

    "Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w syna­gogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie le­wa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie (Mt 6,2-4)."

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. Pokręt #1628369 | 46.113.*.* 8 sty 2015 08:50

    Do wolontariuszy, zbierać przed kościołami a zobaczymy miłosierdzie Boże, kapłani oddadzą wam jedna tacę(to będzie cud), to z miłości do chorych, którym ciągle pomagają w szpitalu.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (5)