Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Klub Ludus świętuje swoje urodziny

2015-01-25 12:00:00 (ost. akt: 2015-01-23 15:29:26)

Podziel się:

Burmistrz Żuromina Aneta Goliat, sponsorzy, a także przyjaciele i zawodnicy klubu sporów walki Ludus świętowali w miniony piątek pierwszy rok istnienia klubu. W restauracji „U Rucińskich” był szampan, tort i najlepsze życzenia.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

W piątek 16 stycznia swoje pierwsze urodziny obchodził jedyny w powiecie żuromińskim klub sportów walki Ludus. W restauracji „U Rucińskich” Kamil Łebkowski szef klubu zorganizował urodzinowe spotkanie. Na zaproszenie Łebkowskiego odpowiedzieli m.in. burmistrz Gminy i Miasta Żuromin Aneta Goliat, a także sponsorzy, byli również trenujący w klubie zawodnicy.
- Bez was nie byłoby tego klubu – zwracał się do zawodników mieszanych sztuk walki i wszystkich trenujących w klubie Kamil Łebkowski – to wy tworzycie naszą społeczność to wasz dzień – mówił. Naszą rolą jest dawanie wam możliwości do rozwijania swojej pasji i realizacji własnych celów, nie jest ważne, jakie one są czy to walki zawodowe, amatorskie, poprawienie własnej sprawności ruchowej, zgubienie wagi, chcemy i dajemy wam możliwość realizacji własnych zamierzeń – dodawał.
Zadowolona z działalności Ludusa była pani Burmistrz Gminy i Miasta Żuromin Aneta Goliat.
Cieszę się, że mogę wreszcie pana poznać – mówiła burmistrz do Kamila Łebkowskiego – dziękuję za zaproszenie i za pracę, którą pan wykonuje na rzecz naszej społeczności. Budżet Żuromina w tym roku jest ograniczony, ale będziemy starali się pomóc na tyle na ile będziemy mogli – dodaje.
Po oficjalnym początku zgromadzeni wnieśli lampkę szampana, podzielili się tortem, a także zasiedli do poczęstunku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB