Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Bal na 100 dni przed maturą

2015-01-27 12:24:53 (ost. akt: 2015-01-27 12:35:42)
 Bal rozpoczął się od przemówień i podziękowań. Gości przywitał dyrektor Wojciech Smoliński

Bal rozpoczął się od przemówień i podziękowań. Gości przywitał dyrektor Wojciech Smoliński

Podziel się:

Studniówka uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie to już historia. Na pewno jednak uczniom i gościom na długo zapadnie w pamięci.

Ewa Jabłońska
e.jablonska@kurierzurominski.pl

Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów z zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie odbył się w sobotę 17 stycznia w Słonecznym Dworku w Chamsku. Gospodarzami balu byli uczniowie klasy IV OP z wychowawczynią Beatą Gronkiewicz, IV TI z wychowawczynią Grażyną Truszczyńską, IV TM z wychowawczynią Katarzyną Machulską,
IV TH z wychowawczynią Magdaleną Radzimską. Oficjalna część rozpoczęła się od przemówień i podziękowań. Głos zabrali nauczyciele, goście, rodzice i uczniowie. Spotkanie otworzył dyrektor szkoły Wojciech Smoliński. Przywitał uczniów i zaproszonych gości. Wśród nich starostę Jerzego Rzymowskiego, ks. proboszcza Kazimierza Kowalskiego i rodziców. Przemawiali również uczniowie i rodzice od których nauczyciele otrzymali róże. Uczniowie wręczyli wychowawcom bukiety kwiatów. Wszyscy przemawiający byli zgodni co do tego, że jest czas na zabawę i należy go jak najlepiej wykorzystać. Ważna jest też nauka. Wiosną przecież na uczniów czeka najważniejszy egzamin w życiu. Po przemówieniach uczniowie zatańczyli tradycyjnego poloneza. Młodzież do tańca była znakomicie przygotowana. Zatańczyli równo a ich piękne stroje sprawiły, że trudno było oderwać od nich wzrok. Podobało się chyba wszystkim o czym mogą świadczyć gromkie brawa. Po polonezie można było zasiąść do stołów. Czas na zabawę był do białego rana.
Redakcja Kuriera Żuromińskiego dziękuje organizatorom za zaproszenie.

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zxc #1652430 | 79.191.*.* 1 lut 2015 13:28

  żarcie tragedia kolejka do tolaety..

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. dama #1650679 | 83.24.*.* 30 sty 2015 10:52

  Pierwsza dama powiatu kwitnie!

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. ? #1648262 | 109.243.*.* 28 sty 2015 05:23

   Co zrobił do tej pory Starosta i vice? Czy te funkcje są potrzebne?Starostwa należy czym prędzej rozwiązać a kompetencje przekazać do gmin.Wszystko załatwiać w gminach, po uszczuplać filie województw, tam siedzą biurokraci i biorą kasę. Wszyscy zwolnieni będą zakładać firmy co wzmocni konkurencję na rynku.Zwiększy się ilość składek do zus wypracowanych w firmach a nie przelewanie pieniędzmi podatników i wzrastającego zadłużenia Państwa, czyli nas wszystkich.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz