Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Eduard Muravitskiy przeciwnikiem „Bomby”

2015-02-01 12:00:00 (ost. akt: 2015-01-31 14:08:51)
Kamil Łebkowski będzie bronił pasa mistrzowskiego

Kamil Łebkowski będzie bronił pasa mistrzowskiego

Podziel się:

Kamil Łebkowski poznał rywala, z którym przyjdzie mu się zmierzyć w walce wieczoru podczas gali PLMMA 49 w Łobzie. Przeciwnikiem w walce o pas w kategorii piórkowej należący do żurominianina będzie Białorusin Eduard Muravitskiy.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Walka wieczoru o pas Profesjonalnej Ligi MMA w kategorii piórkowej, która odbędzie się podczas 49. gali PLMMA w Łobzie obsadzona. Kamil Łebkowski poznał swojego rywala. Przeciwnikiem popularnego „Bomby” będzie Eduard Muravitskiy.

Charakterystyka rywala
Muravitskiy po raz pierwszy będzie walczył w Profesjonalnej Lidze MMA. Białorusin rozpoczął swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki trzy lata temu. Od tego czasu ma na swoim koncie dziewięć stoczonych pojedynków m.in. na galach M-1 czy moskiewskim Fight Night, z których siedem zakończyło się zwycięstwami, a dwa na korzyść jego rywali. Sześć zwycięstw odniósł przed czasem (w tym dwa przez nokaut). Eduard Muravitskiy mierzy 178 centymetrów.

Zacząć rok od zwycięstwa
Poprzedni rok w wykonaniu Kamila Łebkowskiego był bardzo udany. Rozwinął się jego klub Ludus, podopieczni „Bomby” walczyli w amatorskich walkach, podnosili swoje umiejętności, a on sam rozbijał kolejnych rywali. Był niepokonany.
- Dla klubu Ludus był świetny rok, przede wszystkim przenieśliśmy się z sal gimnastycznych w szkołach do pełnowymiarowego klubu, rozwijamy się, z miesiąca na miesiąc jest nas więcej i wychodzimy z nowymi treningami na przeciw oczekiwaniom ludzi, którzy chcą spróbować jak smakuje wysiłek w sportach walki – mówi Kamil Łebkowski.
O swoich sukcesach w minionym roku nie mówi wiele, jest skromny, ale największym wydarzeniem była pierwsza obrona pasa z Carlosem Pradą. Teraz przyjdzie mu zmierzyć się z tym zadaniem po raz drugi, choć rywal będzie zupełnie inny.
- Zacząłem się ciężko przygotowywać i czuję powrót do formy z treningu na trening – informuje „Bomba”.
To zwiastuje znakomitą walkę w obronie pasa PLMMA. Trzeba zacząć rok od zwycięstwa.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Andrzej #1680913 | 89.78.*.* 4 mar 2015 11:16

    Zapraszamy na transmisję PLMMA 49: Łobez, która będzie przeprowadzona na stronie: http://xbf.lt/plmma49

    ! - + odpowiedz na ten komentarz