Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Tenis ziemny. Nasi zawodnicy wygrywają w Nowym Mieście

2015-02-08 12:00:00 (ost. akt: 2015-02-06 10:23:00)
Zawody wygrał Łukasz Zielińsk

Zawody wygrał Łukasz Zielińsk

Autor zdjęcia: fot. tenisnml.cba.pl

Podziel się:

Sukcesem dla zawodników z powiatu żuromińskiego zakończył się turniej tenisowy w Nowym Miście Lubawskim „Tenis NML Cup 2015”. W zawodach wygrał Łukasz Zieliński, a trzecie miejsce zajął Michał Olszewski. Obaj zawodnicy reprezentowali Żuromin.

Adam Ejnik
a.ejnik@kurierzurominski.pl

Dobre wieści napłynęły do nas z Nowego Miasta Lubawskiego. W organizowanym tam prestiżowym turnieju „Tenis NML Cup 2015” wygrali zawodnicy z naszego powiatu. Równych sobie nie miał Łukasz Zieliński zwycięzca wielu zawodów tenisowych organizowanych na żuromińskim Orliku. Trzecie miejsce zajął z kolei Michał Olszewski.
Zawody odbyły się 25 stycznia w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim. Jak mówi inicjator zawodów Wojciech Milewski, celem imprezy była popularyzacja tej szlachetnej dyscypliny sportu, jaką jest tenis.
W nowomiejskim turnieju brało udział 23 zawodników z 5 powiatów.
Organizatorem Turnieju był Portal Tenis NML oraz MOSiR Nowe Miasto Lubawskie. Puchary ufundował urząd miejski, a słodką niespodziankę firma „Wistpol”

Do pojedynku półfinałowego stają zawodnicy reprezentujący Żuromin Łukasz Zieliński i Michał Olszewski fot. tenisnml.cba.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB