Poniedziałek, 23 kwietnia 2018. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Żuromin. Impreza u Krasickiego

2015-02-18 12:28:05 (ost. akt: 2015-02-19 15:46:13)
Król i Królowa Balu: Norbert Oszmański i Paulina Opalska

Król i Królowa Balu: Norbert Oszmański i Paulina Opalska

Autor zdjęcia: fot. ae

Podziel się:

Szaleństwo. Tak jednym słowem można opisać bal w Gimnazjum nr 1 im. Ignacego Krasickiego. Bal gimnazjalny to pierwsza tak poważna uroczystość dla młodych żurominian. Uczniowie pokazali jednak, że bawić potrafią się, jakby tańcowali co sobota.

Adam Ejnik
a.ejnik@kurierzurominski.pl

Bale to w żuromińskich gimnazjach tradycja. Takie odbyły się i w tym roku. Uczniowie z obu żuromińskich gimnazjów bawili się na gimnazjalnych balach.
W tym roku skorzystaliśmy z zaproszenia gimnazjalistów z „jedynki”. Na balu pojawili się uczniowie, nauczyciele, rodzice. W podwójnej roli obecna była w Gimnazjum Burmistrz Aneta Goliat. Po pierwsze, jako przedstawicielka organu prowadzącego szkołę, po drugie, jako matka trzecioklasisty Damiana.
Zaczęło się od podziękowań. Dziękowali rodzice, nauczyciele, dyrekcja, aż w końcu Dyrektor Zespołu Szkół Tomasz Ogrodowczyk rozpoczął bal, zapraszając uczniów do poloneza.
Uczniowie w tanecznym korowodzie wyglądali dostojnie, elegancko i bardzo dorośle. Wychowawcy klas trzecich: Wojciech Błaszkiewicz, Anna Kamińska, Marzena Cholewińska, Zbigniew Sadowski z dumą zerkali na swoich wychowanków, marząc, żeby tak w kwietniu podczas egzaminu trzecioklasisty wypadli równie dobrze.
Uczniowie bawili się dobrze, przynajmniej tak mówią. Bal zakończył się około godziny 2, a królem i królową balu zostali Norbert Oszmański oraz Paulina Opalska.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB