Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Dwa sparingi bieżunian

2015-02-20 09:21:22 (ost. akt: 2015-02-20 09:23:31)
Defensywa Wkry złożona z doświadczonych graczy została wzmocniona bramkarzem Michałem Michalakiem

Defensywa Wkry złożona z doświadczonych graczy została wzmocniona bramkarzem Michałem Michalakiem

Podziel się:

Okres przygotowawczy w zespole Wkry Bieżuń trwa. Zespół prowadzony przez Roberta Piotrowskiego ma na swoim koncie jeden turniej halowy, a także dwa spotkania sparingowe. W pierwszym bieżunianie przegrali z Welem Lidzbark 1:3, w drugim pokonali Start Proboszczewice 3:0.

Redakcja
redakcja@kurierzurominski.pl

Zawody o puchar Wójta Gminy Szydłowo były pierwszym etapem przygotowań do rundy wiosennej zespołu Wkry Bieżuń. O występie bieżuńskiego zespołu pisaliśmy już na łamach Kuriera. Wkra zajęła tam piąte miejsce. Teraz podopieczni Roberta Piotrowskiego przenieśli się z hali na świeże powietrze. Tam rozgrywają kolejne spotkania kontrolne.

Porażka z Welem
Na sztucznej płycie stadionu w Ostródzie swój pierwszy testowany pojedynek rozegrał zespół Wkry Bieżuń. Bieżunianie stanęli naprzeciw zespołu z warmińsko-mazurskiej Ligi Okręgowej Welu Lidzbark. Przedstawiciel „okręgówki” z Warmii i Mazur okazał się lepszy niż rozpoczynający przygotowania czołowy zespół z powiatu żuromińskiego. Zespół z Lidzbarka zdobył w tym spotkaniu trzy bramki, a piłkę z siatki wyciągał nowy nabytek Wkry Bieżuń Michał Michalak. Honorowe trafienie dla bieżunian zaliczył Dawid Kosiorek.

Zwycięstwo ze Startem
W drugim spotkaniu kontrolnym poszło naszemu zespołowi zdecydowanie lepiej. Tym razem rywal był słabszy – Start Proboszczewice. Zespół występujący w płockiej A klasie nie postawił wielkiego oporu. Na sztucznej płycie boiska w Płocku Wkra po bramkach młodego Roberta Końpy, doświadczonego Pawła Bacy, a także Dawida Kosiorka wygrała 3:0.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB