Czwartek, 21 marca 2019. Imieniny Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Piłka nożna. Przygotowania „Boruciarzy”

2015-02-20 09:24:36 (ost. akt: 2015-02-20 09:26:04)
Do sztabu trenerskiego dołączył Rafał Markiewicz

Do sztabu trenerskiego dołączył Rafał Markiewicz

Podziel się:

Boruta Kuczbork dwa tygodnie temu wznowiła przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2014/2015. Zespół występujący w ciechanowsko-ostrołęckiej Lidze Okręgowej ma za sobą już pierwszy mecz kontrolny. „Boruciarze” przegrali z przedstawicielem A-klasy Żakiem Szreńsk 2:6.

Redakcja
redakcja@kurierzurominski.pl

Dwunasty zespół ciechanowsko-ostrołęckiej Ligi Okręgowej powrócił do treningów. Piłkarze Boruty Kuczbork szlifują formę przed zbliżającą się rundą rewanżową. Zespół z Kuczborka w najbliższej rundzie czeka walka, o jak najlepsze miejsce w ligowej tabeli i jak najszybsze opuszczenie dolnych rejonów tabeli.

Na ławce trenerskiej mała roszada
W zespole „Boruciarzy” w zimowej przerwie doszło do małej zmiany na ławce trenerskiej. Mariusz Kołakowski dotychczasowy pierwszy trener zespołu będzie prowadził Borutę w duecie. Do sztabu trenerskiego dołączył doświadczony defensor zespołu z ulicy Młyńskiej – Rafał Markiewicz. Markiewicz będzie wspierał drużynę także na placu gry. Wcześniej był grającym trenerem m.in. Żbika Nasielsk i Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna.

Boruta rozpoczęła okres test-meczów
Dwunasty zespół ligi rozpoczął także gry kontrolne. W pierwszym swoim spotkaniu rozegranym na boisku z naturalną nawierzchnią w Iłowie Boruta mierzyła się z Żakiem Szreńsk. Nasz zespół w tym spotkaniu testował dwóch graczy – bramkarza oraz dobrze znanego, występującego w ostatnim czasie w Bieżuniu Piotra Watkowskiego. „Boruciarze” w starciu z Żakiem okazali się słabsi i przegrali 2:6. Obie bramki dla zespołu z Kuczborka padły z rzutów karnych a ich autorem był Mariusz Kołakowski.

Boruta Kuczbork – Żak Szreńsk 2:6
Kołakowski 2 (k)

Skład: zaw. testowany – Gajewski, Watkowski, Kujawa, Rybak – Balcerzak, Kociela, Ławicki, Niszczak – Kołakowski, Oleksa
Ponadto zagrali: Markiewicz, Prusak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB