Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Kuskowski i Watkowski trafiają w sparingu

2015-02-28 12:00:00 (ost. akt: 2015-02-27 09:10:54)
Bogdan Kujawa (na pierwszym planie) występuje na środku defensywy

Bogdan Kujawa (na pierwszym planie) występuje na środku defensywy

Podziel się:

Krzysztof Kuskowski i Maciej Watkowski zdobyli bramki w wygranym przez Borutę Kuczbork spotkaniu z Polonią Iłowo 2:1. To kolejne spotkanie kontrolne przygotowujące zespół prowadzony przez Rafała Markiewicza i Mariusza Kołakowskiego do rundy rewanżowej sezonu 2014/2015.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Po niezłej grze przyszło pierwsze sparingowe zwycięstwo w zimowym okresie przygotowawczym Boruty Kuczbork. Prowadzeni przez duet trenerski Rafał Markiewicz i Mariusz Kołakowski gracze z Kuczborka pokonali Polonię Iłowo.
Niestety znów szkoleniowcy „Boruciarzy” musieli borykać się z problemami kadrowymi. Na meczu zameldowało się tylko dwunastu zawodników, co mocno pokrzyżowało plany trenerom. Nie było zatem szans, by przetestować zawodników na różnych pozycjach i rotować składem. Mimo wszystko gra wyglądała dobrze. Boruta jako pierwsza wyszła na prowadzenie. Po podaniu Huberta Dobrzyńskiego sam na sam wyszedł Krzysztof Kuskowski i nie miał problemów z trafieniem do siatki. Zespół Polonii Iłowo wyrównał w kuriozalnej sytuacji. Piłkę w zamieszaniu podbramkowym wybijał Piotr Watkowski, futbolówka trafiła w Damiana Kocielę i w ten sposób piłkę z siatki wyjmować musiał Dawid Zieliński, który jest jednym z testowanych graczy przez zespól z Kuczborka. Zwycięski gol był autorstwa Macieja Watkowskiego. Watkowski wykorzystał rzut wolny ze skraju pola karnego.

Boruta Kuczbork – Polonia Iłowo 2:1 (1:0)
Kuskowski, Watkowski

Skład: Zieliński – Kociela, Jończak, Kujawa, Prusak – Niszczak, Dobrzyński, Watkowski, Balcerzak – Kuskowski, Watkowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB