Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Oldboje bez błysku

2015-02-28 12:00:00 (ost. akt: 2015-02-27 09:14:12)
Oldboje z Żuromina z Płońska wrócili na tarczy

Oldboje z Żuromina z Płońska wrócili na tarczy

Podziel się:

Żuromińscy oldboje nie byli w stanie zagrozić najlepszym w miniony weekend w trakcie dwudniowego turnieju w Płońsku. W corocznym Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Oldbojów zespół Oldboys Żuromin zajął dziesiąte miejsce.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

W miniony weekend w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbył się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów. Impreza skierowana była do zawodników powyżej 35 roku życia, regulamin zawodów dopuszczał jednak możliwość gry jednego zawodnika, którego limit wieku nie obowiązywał. Trzynaście zespołów wzięło udział w tegorocznych zmaganiach. W 38 pojedynkach padło aż 149 bramek.

Nasz zespół bez błysku
Nie był to dobry występ naszego zespołu podczas corocznej imprezy w Płońsku. Cały zespół zagrał poniżej swoich możliwości. Nie pomógł także Dominik Stopczyński, który to ze względu na regulamin mógł wziąć udział w imprezie. Nasz zespół nie wyszedł z grupy, choć było to możliwe do ostatniej kolejki. Po dwóch porażkach wysokiej z Przasnyszem oraz niezasłużonej z Rypinem, w starciu, w którym prowadziliśmy grę i nadzialiśmy się na dwie szybkie kontry, które zadecydowały o porażce, przyszło zwycięstwo nad Nowym Miastem. Jednak, by brać udział w dalszej części turnieju, należało wygrać w ostatnim spotkaniu. Mimo optycznej przewagi, lepszej gry nie udało się zwyciężyć. Dodatkowo zespół z Baboszewa wykorzystał otwartą grę naszego zespołu i golem zakończył jedną ze swoich kontr. Nieskuteczność przesądziła o braku awansu do dalszej fazy.

Płońsk najlepszy
Najlepsi okazali się gospodarzy, którzy w ubiegłym roku zajęli … ostatnie, 16. miejsce. Płońszczanie stracili zaledwie dwanaście bramek w całym turnieju. Zaliczyli passę zwycięstw, a w finale pokonali zespół z Chorwacji miasta partnerskiego Cakovec. Najlepszym bramkarzem został Adam Zawłocki, a najlepszym strzelcem Sergiusz Wiechowski.

Wyniki:
Oldboys Żuromin – Oldboys Przasnysz 1:5
Oldboys Żuromin – Oldboys Nowe miasto 4:0
Oldboys Żuromin – Oldboys Rypin 1:2
Oldboys Żuromin – Oldboys Baboszewo 0:1


Końcowa kolejność:
1. Budimost Płońsk
2. Cakovec (Chorwacja)
3. Oldboys Przasnysz
4. Kopalnia Bełchatów
5. Oldboys Baboszewo
6. Oldboys Żyrardów
7. Oldboys Nowe Miasto
8. Elektrownia Bełchatów
9. Oldboys Sierpc
10. Oldboys Żuromin
11. Oldboys Rypin
12. Romex/Liberpol
13. Soleczniki (Litwa)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB