Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Żuromin.Debata o bezpieczeństwie

2015-03-04 12:05:56 (ost. akt: 2015-03-04 12:07:02)

Podziel się:

W najbliższy poniedziałek 9 marca w Żuromińskim Centrum Kultury odbędzie się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa.

Tego typu spotkania odbywały się już w Żurominie. Debata z udziałem policji i władz ma służyć poprawie bezpieczeństwa na terenie powiatu żuromińskiego. Organizatorzy zaplanowali rozmowę o tym, jak uniknąć oszustwa, jak być bezpiecznym w miejscu zamieszkania, jak być widocznym i bezpiecznym na drodze, jak zapewnić bezpieczeństwo osobom starszym i gdzie w razie potrzeby szukać pomocy. W debacie mogą wziąć udział mieszkańcy z całego powiatu żuromińskiego. Rozpoczyna się ona o godzinie 12:00.
Ewa Jabłońska

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. turn off #1689478 | 83.24.*.* 14 mar 2015 11:40

    Idź lizać tyłek wąskowi. Przedstawili obiektywnie i dlatego nie pasuje to pewnym osobom. Trzeba bylo samemu przystąpić do konkursu a nie teraz wylewać żale...za poprzedniego włodarza nie było by takich artykułów bo Ci co trzeba na pewno by się dostali a ludzie nie wiedzieliby nawet o jakichkolwiek konkursach

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. GALL ANONIM #1688262 | 109.243.*.* 12 mar 2015 23:29

    Pan Ejnik wraz z Panią Goliat tak przedstawili ten artykuł w Kurierze tak jak chcieli...Tak aby ludzie uwierzyli w to że Pani Goliat postępuje zgodnie z obowiązującymi standardami. Najbardziej podobał mi się fragment dotyczący Pani Gajewskiej który opisuje że Pani ta została zatrudniona w Urzędzie w ramach prac interwencyjnych finansowanych z PUP. No tak w rzeczywistości została przyjęta. Ale mogę dać sobie rękę uciąć że za poł roku najwyżej rok będzie zatrudniona w Urzędzie na etacie bo na chwilę obecną nie spełniała by wymagań formalnych startując w konkursie. Nie spełniała by punktu odnośnie wymaganego doświadczenia. W CV w puncie doświadczenie ma wpisane "20 lat doświadczenia w sprzedaży sukienek i garsonek" a żeby startować na stanowisko urzędowe powinno być co najmniej 12 miesięcy doświadczenia w administracji samorządowej poświadczonego świadectwem pracy....Reasumując, sprytny plan Pani Goliat polega na tym iż Pani Gajewska za 12 miesięcy będzie spełniać te warunek, zostanie rozpisany konkurs na stanowisko ds. promocji naszej Gminy i nie wiem czemu ale już przewiduje że Pani Gajewska wygra ten konkurs. Tak samo jak wygrała Pani Sobczak konkurs na stanowisko w księgowości.Jak argumentuje Pani Burmistrz, konkurs był przeprowadzony transparentnie, komisja wyłoniła tę Panią jaką najlepszą kandydatkę....Ale Pani Goliat w tym wywiadzie zapomniała dodać że komisja która składa się z pracowników urzędu wybiera najlepszego kandydata zgodnie ze wskazaniem Pani Burmistrz. Jeszcze kilka słów odnośnie Pana Kosińskiego który został Prezesem ŻZK. Również Pani Burmistrz zapomniała wspomnieć ŻŻK są spółką w której Gmina ma 100 % udziałów, czyli Gmina jest jej właścicielem, więc kto tak naprawde podejmuje decyzje odnośnie zatrudnienia, RADA NADZORCZA czy PANI BURMISTRZ ?! Kończąc mam wrażenie że Pani Goliat nabija się jawnie z naszych obywateli :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)