Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Piłka nożna. Teraz już tylko liga

2015-03-15 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-13 09:25:39)
Marek Dudek (z lewej) zdobył jedną z bramek w ostatnim sparingu

Marek Dudek (z lewej) zdobył jedną z bramek w ostatnim sparingu

Podziel się:

Zakończył się okres przygotowawczy dla piłkarzy Wkry Bieżuń. Podopieczni Roberta Piotrowskiego w ostatnich dwóch meczach ponieśli porażkę i odnieśli zwycięstwo. Wkra przegrała z Błękitnymi Raciąż 0:7 i wygrała ze Skrwą Łukomie 5:1.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Okres przygotowawczy zakończony. Teraz czas na zmagania ligowe. W ostatnich tygodniach zespół Wkry Bieżuń mierzył się z dwoma przeciwnikami, którzy mieli sprawdzić formę zespołu Roberta Piotrowskiego. Bilans – porażka i zwycięstwo.

Porażka z Błękitnymi
Najpierw gracze Piotrowskiego rywalizowali na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ciechanowie z zespołem Błękitnych Raciąż. Rywal z wyższej półki skutecznie obnażył słabe strony bieżunian. Po półgodzinie gry aspirujący do III ligi zespół prowadził z Wkrą 2:0. Później szkoleniowiec Błękitnych wymienił prawie całą jedenastkę. Ostatecznie bieżunianie nie dali rady zespołowi z Raciąża i przegrali 0:7.

Zwycięstwo ze Skrwą
Zdecydowanie lepiej było w miniony weekend. Wtedy to, grając już na naturalnej nawierzchni i swoim boisku, Wkra pokonała Skrwę Łukomie. Bieżunianie zaaplikowali swoim rywalom pięć trafień. Z goli cieszyli się Marek Dudek, Paweł Baca, Rafał Kruk, a także strzelec dwóch bramek Łukasz Betlejewski.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB