Piłka nożna. Hat-trick Dzięgielewskiego

2015-03-29 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-27 09:07:50)
Hat – trickiem popisał się najlepszy tego dnia snajper bieżunian Michał Dzięgielewski

Autor zdjęcia: fot. Henryk Lawrenc

Wkra Bieżuń zdobyła kolejny ligowy skalp. Bieżunianie pokonali swoją imienniczkę z Sochocina 4:0. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Michał Dzięgielewski, a kolejne trafienie na swoim koncie zapisał także Paweł Baca, dobijając niewykorzystany przez siebie rzut karny.

Michał Osiecki
m.osiecki@kurierzurominski.pl

Druga kolejka i drugie zwycięstwo. Zespół bieżuńskiej Wkry na własnym terenie pokonał Wkrę Sochocin. Do zdobycia pierwszej bramki na własnym terenie trzeba było czekać do czterdziestej minuty tego spotkania. Arbiter meczu Ursyn Smacki podyktował rzut karny dla gospodarzy. Piłka ustawiona na jedenastym metrze, strzelcem Paweł Baca. Bramkarz wyczuł intencje strzelca i odbił strzał. Na szczęście dla gospodarzy do piłki dopadł Baca i dobił swój strzał. Chwilę później wynik podwyższył Michał Dzięgielewski. Do przerwy gospodarze prowadzili dwiema bramkami. Po przerwie swój koncert zagrał Dzięgielewski, który zdobył kolejne dwie bramki, ustalając wynik na 4:0. Oba zespoły kończyły w dziesiątkę. Czerwoną kartkę w szeregach bieżunian w konsekwencji dwóch żółtych obejrzał Marcin Rokicki, a w szeregach gości grający trener Krzysztof Dzięgielewski.