Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Magdalena Brzostek nowym Inspektorem

2015-05-07 09:04:31 (ost. akt: 2015-05-07 10:43:56)
Starosta powołał Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Starosta powołał Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Podziel się:

Starosta Jerzy Rzymowski zdecydował, kto zostanie Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego w Żurominie.

Od 1 maja stanowisko to obejmie Magdalena Brzostek. Do tej pory pełniącym obowiązki PINB był Jacek Szynkiewicz. Zgodnie z przepisami Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego musiał przeprowadzić nabór na to stanowisko. Jak poinformował starosta, aplikowało trzech kandydatów. Wśród nich nie było Jacka Szynkiewicza. Ostatecznie, kto zostanie szefem inspektoratu decyduje starosta.
- Przeprowadziłem rozmowy ze wszystkimi kandydatami, rozmawiałem również z Wojewódzkim Inspektorem Nadzory Budowlanego, żeby poznać jego opinię – mówi starosta Jerzy Rzymowski.
Starosta zdecydował, że od 1 maja PINB została Magdalena Brzostek.

Ewa Jabłońska

Komentarze (58) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Mieetek #1849911 | 46.113.*.* 4 lis 2015 16:11

  Dobrze,że to nie my ją wybraliśmy tylko wy.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Patrz uważnie #1849427 | 46.112.*.* 4 lis 2015 03:12

  Ludzie są jak stado baranów. Dadzą sobie wmówić,że dla ich dobra płacą podatki większe i większe,że policja musi karać dla dobra ludzi,że nie ma kasy na leczenie,że wybierają demokratycznie itp.To za wszystkie udogodnienia odpowiadają rządzący. To nie komornik z Mławy jest winien a prawo, które dało mu takie narzędzia. I za to,że walczyła z lukami prawnymi Lidia Staroń, nie dostała się do Sejmu, a o to zadbała przewodnicząca, Ewa Kopacz. Nie widzisz,że stworzono potężny aparat ucisku? Za wypłate, jeden drugiego o niemal powiesi.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. piotruś pan #1848650 | 37.47.*.* 3 lis 2015 08:24

  Same glupoty i narzekania wszystkowiedzących czyli guzik wiedzących. Po 1 powiatowego inspektora powoluje starosta w uzgodnieniu z wojewódzkim inspektorem. Po 2 powiatowy inspektor podlega wojewódzkiemu inspektorowi. Po 3 przepisy choćby głupie to należy ich przestrzegać, a inspektor ani nikt inny nie będzie głowy podkładać za kogoś, za czyjeś błędy iniedociągnięcia. W urzędzie nie ma że pójdę komuś na rękę, każdy się martwi o swój tyłek i powinien wiedzieć z czego żyje.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Japa #1847496 | 178.42.*.* 31 paź 2015 21:14

  Ewa Adama z raju wyprowadziła a ta fajna dziewczyna PSL może wyprowadzić z salonów. A może to celowe działanie ? A może to Koń Trojański? Panie Starosto warto by ludu posłuchać i przemyśleć to co lud pisze.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Fajna dziewczyna #1847241 | 83.24.*.* 31 paź 2015 13:26

  Ta fajna dziewczyna podlego Starostwu powiatowemu w Zurominie. Jezeli tak dalej bedzie postepowac to popularnosc rzadzacego PSL-u spadnie jeszcze gorzej na leb i szyje. Za rok PiS mowi glosno ze beda wybory samorzadowe. Poraz ka PSL-u a to jest przesadzone spowoduje ze nowi ludzie zasiada na stanowiskach. Pomyslcie kochana wladzo PSL-owska czy takie dzialania przysparzaja wam popularnosci? Czy utrate elektoratu i sromotna porazke jak w wyborach kilka dni temu? Chcecie azeby tak bylo w Powiecie jak w kraju? Nikt nie lubi tych ktorzy sa ciemiezcami a w demokracji latwo sie ich pozbyc. Juz nie bedzie ksiazeczki. Juz nie bedzie pierwszej strony i juz nie bedzie tyle szczescia co rok temu. Trzeba na wynik zapracowac. A gwozdz do trumny ktory wam wbija ta Pani bedzie strasznie uwieral w kampani i odcisnie sie na wyniku wyborow.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (10)

  Pokaż wszystkie komentarze (58)